Szkoła Tańca Al-Mara

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3932/149873852948633900.png
Wrocław 50-069, woj. dolnośląskie
Ofiar Oświęcimskich 19
tel.: 66 88 34 550
http://www.al-mara.pl
manager@alegria.com.pl
Szkoła Tańca Al-Mara - Wrocław

Znajdujemy się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy samym Rynku. Dysponujemy klimatyzowanymi, przestronnymi i stylowymi salami.

Pracują z nami pasjonaci tańca, od lat kształcący się na warsztatach w całej Polsce jak i za granicami naszego kraju. Wyróżnia nas zaangażowanie i pasja jaką wkładamy w naszą pracę.

Pierwszy taniec

Najczęściej wybierane przez przyszłe Młode Pary są zajęcia indywidualne. Jest to najbardziej komfortowy sposób nauki, który przynosi szybkie efekty, gdyż program zajęć dostosowany jest do potrzeb i możliwości ruchowych Nowożeńców.

W razie potrzeby instruktor pomoże w doborze muzyki na pierwszy taniec i opracuje indywidualną choreografię pod nią. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie realizujemy innowacyjne pomysły.

Przy tej formie nauki terminy dostosowane są pod możliwości czasowe przyszłych Par Młodych, jak również częstotliwość i ilość spotkań. Wśród tych wszystkich atutów oferujemy również atrakcyjne i konkurencyjne ceny zajęć indywidualnych.

Koszt pojedynczej lekcji indywidualnej to 85 zł od pary za godzinę zegarową.

Przy jednorazowym wykupie pakietu pięciu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi 75 zł, czyli łącznie 375 zł od pary.

Natomiast przy jednorazowym wykupie pakietu dziesięciu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi 70 zł, czyli łącznie 700 zł od pary.

Super rabat!!! Przy wykupie jednorazowym pakietu piętnastu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi jedyne 65 zł, czyli łącznie 975 zł od pary. Jest to najlepsza oferta na rynku!!!

Każda para korzystająca z pakietu lekcji indywidualnych dostanie od nas specjalny bon podarunkowy na dowolny kurs tańca do wykorzystania po uroczystości weselnej.

Show taneczne podczas wesel

Profesjonalni tancerze - artyści współpracujący ze Szkołą Tańca Al-Mara zapewnią pokazy na najwyższym poziomie artystycznym. Pod egidą Szkoły działa grupa tańca orientalnego Al-Mara mająca na swoim koncie między innymi wicemistrzostwo Świata i Europy, Mistrzostwo Europy Wschodniej oraz Mistrzostwa na arenie krajowej oraz grupa Show Art Dance.

Tancerze grupy Show Art Dance stanowią obsadę spektaklu tanecznego Retro Tango, stylizowanym w klimacie Moulin Rouge, którego premiera odbyła się w czerwcu 2014 roku na deskach Wrocławskiego Centrum Kultury.

Wieczory panieńskie

Zapraszamy do centrum miasta na Wieczór Panieński, który zapamiętacie Panie na zawsze! Z tej niezwykłej okazji Al-Mara rozbłyśnie tysiącem świec, zapachnie olejkiem aromatycznym, a nasze sale swoim wystrojem przypominające sale pałacowe, sprawią, że poczujecie się Panie jak w bajce! Wieczór Panieński w Al-Marze to niesamowite przeżycia i dobra zabawa.

Zachęcamy do spędzenia wieczoru w przytulnych wnętrzach naszej kamieniczki. Dysponujemy klimatyzowanymi salami w zabytkowym stylu . Łączny metraż naszej szkoły to 240m2.

W Szkole Tańca Al-Mara organizujemy Wieczory Panieńskie z nauką tańca. Klimat wieczoru zależy od upodobań przyszłej Panny Młodej. Przyjaciółki Panny Młodej, które organizują wieczór panieński mogą zaprosić ją w taneczną podróż po różnobarwnych magicznych krainach.

Nasze propozycje obejmują:

- odważną zabawę z rurką, czyli jedyne w swoim rodzaju zajęcia w stylu go go;

- pełną barw krainę orientu z nauką tańca brzucha na wesoło;

- podróż do Indii z nauką bollywoodziej choreografii rodem z hinduskiego planu filmowego;

- wizytę na gorącej rozgrzanej Kubie w rytmach ognistej i rozpalonej salsy, bachaty i merengue;

- niegrzeczną podróż do zmysłowej i pełnej pożądania krainy Moulin Rouge z nauką tańca erotycznego, który można wykorzystać podczas nocy poślubnej ;)

- kokosowa przygoda na Hawajach przy melodyjnych dźwiękach i falujących biodrach w tańcu hula.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1551

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top