Szkoła Pierwszego Tańca

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3272/151799689806172600.jpg
Wrocław 50-066, woj. dolnośląskie
Świdnicka 19
tel.: 79 11 06 006
http://www.pierwszy-taniec.pl
biuro@pierwszy-taniec.pl
Szkoła Pierwszego Tańca - Wrocław

Szkoła Pierwszego Tańca

Szkoła tańca Tropical Dance Studios (TDS) to miejsce gdzie znajdziecie najciekawsze najmodniejsze techniki taneczne, prowadzone pod okiem najlepszych nauczycieli. Nasi trenerzy prowadzą każdą osobę lub parę indywidualne podczas zajęć grupowych. Oferujemy większość technik tanecznych jak: salsa, bachata, tango argentyńskie, taniec towarzyski, taniec brzucha reggaeton i wiele innych.

Pierwszy Taniec, przez swój symbolizm, jest pierwszym i niepowtarzalnym tańcem.

Proponujemy lekcje tańca (grupowe i indywidualne) gdzie nasi instruktorzy nauczą Was nie tylko choreografii lecz tego jak sie poruszac i  stąpać lekko po ziemi.

Pierwszy taniec  to bezcenne, jedyny taki  moment. Jego wyjątkowość podkreśla nie tylko zwiewna suknia ślubna i elegancki garnitur, ale przede wszystkim gracja z jakąpara  się porusza. Zarejestrowany na taśmie taniec weselny będzie oglądany wiele razy przez Was oraz członków Waszych rodzin. Na pewno chcemy być z niego dumni - postarajmy się o to wspólnie. U nas króluje  nie tylko weselny walc angielski i walc wiedeński, lecz  również cha cha cha, samba, rumba,salsa, bachata, tango argentyńskie i europejskie oraz taniec użytkowy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1349

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top