Szarm - szarmanckie suknie ślubne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/972/149166313282949900.jpg
Nadarzyn , woj. mazowieckie
Aleja Katowicka 51 box 239
tel.: 603 821 391
http://www.szarm.pl
biuro@szarm.pl
Szarm - szarmanckie suknie ślubne - Nadarzyn

1 września 2006 roku otworzyliśmy pierwszy w Polsce Salon Sukien Ślubnych i Wieczorowych firmy „SZARM”. „SZARM” to linia szarmanckich i niepowtarzalnych sukien ślubnych i wieczorowych przeznaczonych dla Pań na najważniejsze momenty ich życia.

Ponadto polecamy zmysłowe i wyrafinowane stroje wizytowe i wieczorowe, charakteryzujące się niepowtarzalnością zdobień oraz wysoką jakością wykonania.

Oferujemy wiele modeli nadzwyczajnych sukien ślubnych zarówno dla Pań stawiających na prostotę i elegancję jak i dla kobiet śmiałych i ekstrawaganckich, ceniących sobie styl i niezależność.
Serdecznie polecamy nasze zmysłowe suknie ślubne , które przede wszystkim charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Można u nas wybrać gotowy model sukni bezpośrednio w Salonie lub złoży zamówienie na dowolny model z katalogu. Wybrane modele sukien ślubnych są dostępne w szerokiej palecie barw – od tradycyjnej bieli, poprzez złamane tony ecru i kości słoniowej, aż do wyrazistego złota i różu. Wszystkie suknie są niepowtarzalnymi egzemplarzami, które łączą różne gatunki tkanin oraz są zdobione i wykończane ręcznie, przez co zasługują na miano unikatowych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3536

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top