Swojskie Jadło

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4094/150348268990951400.png
Wrocław 50-329, woj. dolnośląskie
Żernicka 244
tel.: 501 065 081
http://swojskiejadlo.com.pl/
bar@swojskiejadlo.com.pl
Swojskie Jadło - Wrocław

Zapraszamy Państwa do naszego baru Swojskie Jadlo. Znajduje się on w Wrocławiu od 1992 roku. Posiadamy wielkie doświadczenie w gastronommi, jak i w organizacji przeróżnych imprez okolicznosciowych, firmowych i integracyjnych. Wszystkie nam zlecone do wykonania imprezy, na pewno wykonamy perfekcyjnie. Zależy nam zawsze na tym, aby każdy uczestnik organizowanej przez nas imprezy, wracał z niej bardzo zadowolony. Posiadamy odpowiednie zaplecze gastronomiczne do obsługi każdego zlecenia w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Również zajmujemy się organizacją imprez plenerowych.

Bardzo często zlecane nam są do organizacji wesela, które zorganizujemy na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu profesjonalną organizację przyjęć lub zabaw weselnych. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, fachową obsługę oraz doskonałą kuchnię-wyśmienite potrawy przyrządzane według staropolskich receptur.

Proponujemy naszym klientom organizację wesel w Auli Jana Pawła II,w samym sercu miasta Wrocławia w przepięknej scenerii Ostrowa Tumskiego. W wolno stojącym budynku „dworku” dysponujemy dwoma niezależnymi salami, które mogą pomieścić nawet 250 osób. Ładne klimatyczne wnętrza, przestronne sale oraz urokliwe otocznie (ogrody biskupie nad Odrą-pięknie oświetlone nocą) sprawią, że będziecie Państwo długo wspominać tu spędzone chwile.

Zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam znajdują się nasze dane kontaktowe i wszytkie oferty. Prosimy się znimi zapoznac i skorzystać!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1769

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top