Świat Zaproszeń

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1486/149166313707870000.jpg
Małkinia Górna 07-320, woj. mazowieckie
Nurska 116
tel.: 29 646 27 17
http://www.swiatzaproszen.pl
ramona@swiatzaproszen.pl
Świat Zaproszeń - Małkinia Górna

Szukasz niepowtarzalnych zaproszeń??

Nic prostszego - zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.swiatzaproszen.pl

Doskonała jakość, najlepsze materiały - papiery z Włoch, Francji oraz Hiszpanii, niepowtarzalne wzornictwo, szybkość oraz sumienność - tego możesz się spodziewać kupując u nas.

Posiadamy bogatą kolekcję wzorów zaproszeń oraz dodatków ślubnych - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W ofercie :

- zaproszenia z cyrkonią Swarovskiego,

- zaproszenia ze zdjęciem,

- zaproszenia tradycyjne z najlepszych papierów w Europie

- zaproszenia „rulon”

- dodatki ślubne

Jesteśmy producentem ekskluzywnych i wyjątkowych zaproszeń okolicznościowych na wszelkie okazje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. zaproszenia ślubne (weselne), na chrzciny, komunię oraz urodziny. Ponadto posiadamy akcesoria ślubne takie jak: winietki na stół, zawieszki na alkohol, karty menu, podziękowania dla rodziców, dekoracje ślubne itp. Dzięki temu nasze zaproszenia ślubne w połączeniu z winietkami i kartami menu, mogą tworzyć spójną całość.

Zdajemy sobie sprawę, iż wybór zarówno zaproszeń ślubnych jak i towarzyszących w tym dniu innych dodatków ślubnych jest bardzo indywidualną kwestią, dlatego zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazło się miejsce dla zaproszeń zarówno subtelnych i delikatnych, jak i tych bardzo bogato zdobionych. Wszystko po to aby każdy klient Świata Zaproszeń mógł znaleźć coś dla siebie.

Materiały z jakich tworzymy nasze zaproszenia są najwyższej jakości. Wiele kolekcji jest wykonywanych z papierów ozdobnych importowanych z Włoch, Francji oraz Hiszpanii. Nasze zaproszenia ślubne zdobione są m.in.: kamieniami Swarovskiego, przepięknymi tasiemkami atlasowymi oraz oryginalnymi motywami w wysokiej rozdzielczości.

Jednak poza użytymi materiałami, ważną kwestią do której przykładamy szczególną uwagę jest jakość wykonania naszych zaproszeń oraz wszelkich dodatków. Wszystkie zaproszenia drukujemy na drukarce cyfrowej, co zapewnia doskonałą jakość oraz trwałość druku. Wszelkie zagięcia wykonujemy na profesjonalnych falcerkach oraz bigówkach. Daje to jakość oraz precyzję wykonania, z której jesteśmy dumni i dzięki temu nasi klienci polecają nas swoim znajomym.

Wszystkie nasze kolekcje są ręcznie robione i każda sztuka zaproszenia jest indywidualnie dopracowywana co wyróżnia Świat Zaproszeń spośród innych firm.

Mamy nadzieję, iż zainteresuje Państwa nasza oferta i dzięki naszym zaproszeniom Państwa goście poczują się wyjątkowo.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4754

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top