SUROGANMEDIA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2285/153910827097924100.jpg
Rzeszów 35-021, woj. podkarpackie
Chmaja 1/75
tel.: 794 125 116
http://suroganmedia.com
info@suroganmedia.com
SUROGANMEDIA - Rzeszów

Suroganmedia powstał z połączenia pasji dwóch przyjaciół do mediów wizualnych i… dobrej, aromatycznej kawy.

Wojciech

Od ponad dekady z zamiłowania i zawodu fotografuję ludzi. Zainteresowanie filmem przekułem w praktykę w pracowni nowych mediów na studiach fotograficznych. Od tamtej pory ruchomy obraz jest ważnym elementem mojej pracy i istotnym komponentem sposobu patrzenia.

W suroganmedia odpowiadam za produkcję wideo, sprzedaż i kontakt.
W wolnym czasie jestem zdeklarowanym kociarzem, czytelnikiem i baristą amatorem.

Paweł

Od dziecka z zaciekawieniem oglądając filmy, zastanawiałem się – jak oni to zrobili?  Marzyłem o tym, aby stworzyć obraz, który poruszy ludzi.
Obecnie film jest dla mnie, zarówno pracą, jak i pasją. Jedni przekazują emocje za pomocą pióra czy pociągnięcia pędzlem, moim narzędziem jest kamera
i stół montażowy.

W suroganmedia zajmuję się operatorką oraz procesem postprodukcji obrazu i dźwięku. Prywatnie jestem amatorem piw rzemieślniczych, kawy, filmów Tarantino i świata Wiedźmina.

Dlaczego najbardziej lubimy filmy trwające koło 40min? Nudzą nas stare filmy ślubne gdzie kamerzysta generował kilkugodzinny materiał, który przez znaczną jego część był monotonny i nudny.

Tak długi obraz ogląda się dopiero na starość kiedy ma się na to czas. My chcemy by filmy z wesela były emocjonalne, dynamiczne  i ciekawe, tak by oglądanie ich za każdym razem sprawiało Wam przyjemność.

Zdajemy sobie sprawę, że emocje nie trwają długo. Dlatego oddajemy nasze filmy w maksymalnie dwa miesiące od daty uroczystości.

Dlaczego nasze filmy są w formacie kinowym? Bo go uwielbiamy! Format ten najlepiej wspiera klimat jaki chcemy uzyskać, powoduje odczucia jakie towarzyszą nam kiedy pójdziemy do kina. Z tego samego względu każdy film wykańczamy dodając do niego charakterystyczne kolory jakie towarzyszą obrazom wyświetlanym na dużym ekranie.

Lubimy opowiadać historie. Dążymy do tego by nasze filmy nie były tylko relacją z wydarzenia pokazującą po kolei przebieg zdarzeń, a opowieścią o dwójce ludzi która postanowiła być razem.

Pracujemy w duecie. Każdy z nas odpowiada za inną część naszego opowiadania. Ruch kamery, kadrowanie i kolor to nasze słowa. Z tego względu mamy ze sobą mnóstwo profesjonalnego sprzętu. Kiedy nagle zgaśnie światło – zmieniamy obiektywy i kręcimy dalej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1235

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top