Super Ślub

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2537/151661876352427400.png
Wrocław 53-326, woj. dolnośląskie
Stopnicka
tel.: 501 518 641
http://www.super-slub.pl/
fotograf@super-slub.pl
Super Ślub - Wrocław

SUPER-ŚLUB fotografia

Piotr Fiuk jest aktywny jako fotograf od kilkunastu lat. Na co dzień wykonuje zlecenia dla największych przedsiębiorstw z województwa śląskiego. Zajmuje się fotografią reklamową, produktową, reportażową.

Jednak największą frajdę sprawia mu uwiecznianie na zdjęciach ślubów i wesel. Współpraca z nim to sama przyjemność, ponieważ Piotr Fiuk doskonale wie, jak uszczęśliwić fotografią drugą osobę. Prace tego fotografa są cenione w kraju, były publikowane w większości polskich czasopism. Na stronie www.super-slub.pl umieszczona jest dokładna oferta Piotra Fiuka.

Gdy widać emocje na zdjęciach ślubnych, jestem usatysfakcjonowany z wykonanej pracy.

 Piotr Fiuk oferuje się jako: jestem Fotograf na ślub Wrocław, Fotograf na ślub Oleśnica, Fotograf na ślub Trzebnica, Fotograf na wesele Wrocław, Fotograf na wesele Oleśnica...

W ostatnich latach wykonywałem zlecenia fotograficzne dla największych firm z regionu dolnego śląska. Moją specjalizacją jest fotografia ślubna, portretowa, reklamowa. Pracując na planie filmowym jako fotosista miałem okazję sportretować sylwetki największych gwaizd polskiego kina. Mam na swoim koncie plakaty filmowe, okładki książek i wiele innych. Jeżeli więc poszukujesz dobry fotograf na ślub Wrocław, dobry fotograf Oleśnica, dobry fotograf Trzebnic serdecznie zapraszam na moją stronę internetową.

Zapraszam na moją stronę internetową - http://www.super-slub.pl/

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2144

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top