StudioMandala

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9445/158048374052407800.jpg
Dukla 38-450, woj. podkarpackie
Trakt Węgierski 13
tel.: 784038412
http://www.fotomandala.pl
jakielamonik@gmail.com
StudioMandala - Dukla

Cześć! Prawdopodobnie poszukujesz fotografa? Świetnie, u nas znajdziesz ich aż dwóch! Mandala to duet - Monia i Aga. Zawsze pracujemy we dwie. Zapytasz - ale po co aż dwie?!

Powodów jest kilka i chętnie opowiem Wam o nich na spotkaniu. Ale ten najistotniejszy zaraz Wam wyjaśnię.
Duet fotografów to możliwość bycia bardziej i zobaczenia więcej. Jeden fotograf nie zawsze jest w stanie przemieszczać się błyskawicznie między różnymi akcjami. A jak wiadomo - na weselach dzieje się dużo. Kiedy jedna z nas jest z Wami przy ołtarzu i uwiecznia to, co dzieje się z przodu, druga daje Wam możliwość zobaczenia tego, co działo się trochę dalej. Kiedy jedna fotografuje szalone tańce, druga ma szansę uwiecznić spokojne rozmowy na świeżym powietrzu. Wszystko się dopełnia i tworzy jedność. Pełną historię, do której będziecie wracać z sentymentem i wzruszeniem.

Robimy wszystko, by w ten ważny dzień być obok Was, dla Was i z Wami. Nie przeszkadzać, nie wchodzić w drogę, ale w razie potrzeby pomóc i doradzić. Czasem pomagamy Panu Młodemu zawiązać muszkę, a czasem podszywamy suknię Pannie Młodej. Łapiemy też uciekające welony i pijemy uspokajającą herbatkę z Mamą. Zawsze pracujemy na luzie, bez spięcia i z uśmiechem na ustach. Kilka żartów wymienionych z Waszymi bliskimi zupełnie zmienia ich podejście. Przestają nerwowo uciekać przed aparatem, a nawet sami proszą o zdjęcia. No i pamiętajcie, nie ma ludzi niefotogenicznych! Są tylko mało uśmiechnięci!

Pracujemy na terenie województw Małopolskiego i Podkarpackiego (bez dodatkowych kosztów), ale chętnie dojedziemy też gdzieś dalej! 

Staramy się tworzyć dla Was naturalną i ciepłą historię. Bez przesadego retuszu czy zmian. Jeśli chcecie, by Wasze wspomnienia były jasne i świetliste, takie będą. Jeśli wolicie nieco ciemniejsze i klimatyczne zdjęcia - da się zrobić. To Wasz dzień i Wasze fotografie! 
Jeśli macie ochotę porozmawiać o naszej ofercie, napić się kawy i sprawdzić nasze materiały - piszcie. Najwygodniej kontaktować się z nami przez stronę mailowo lub przed facebooka. Do usłyszenia!

Galeria

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 429

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top