STUDIOBEST.PL

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/129/149166312382051100.jpg
Starogard Gdański 83-200, woj. pomorskie
Broniewskiego 16
tel.: 515 317 221 lub 508 360 375
http://www.studiobest.pl
michal@studiobest.pl
STUDIOBEST.PL - Starogard Gdański

Wideofilmowanie w najwyższej światowej jakości HD, nagrania na DVD / BLUERAY . Niekonwencjonalne podejscie do reportazu sprawi ze nagranie bedzie ciekawe nawet po wielu latach!

Filmy produkcji STUDIOBEST.PL odznaczają się wysoka jakością zarejestrowanego obrazu i dźwięku, jasnością przekazu i co najważniejsze mają "to coś", czego brakuje innym tego typu produkcjach.

STUDIOBEST.PL  wypracowuje standardy! Wszystie zlecenia realizujemy przy użyciu najnowszych technologii HD!

Wszystkie zlecenia rejestrujemy przy użyciu najnowszych technologii! Nasi operatorzy filmują tylko profesjonalnymi, telewizyjnymi kamerami HDV i HD, dzięki czemu Wasze wspomnienia będą kolorowe nawet za 20, 30 czy 50 lat! Fotoreporterzy korzystają z cyfrowych lustrzanek pełnoklatkowych, dzięki czemu możliwy jest wydruk fotografii w profesjonalnych fotolabach i drukarniach, z nieosiągalną dotychczas ostrością i głębią kolorów!

PODSTAWY I ABSTRAKCJA

Po co nagrywać przez kilka godzin tańczących gości, jeśli w tym czasie można zarejestrować wiele ciekawszych sytuacji? Po co stać ciągle w jednym miejscu, skoro można być z kamerą w wielu (prawie) jednocześnie? A może by tak poprosić kilku gości o udzielenie wywiadu...? Dla nas to podstawy, dla innych abstrakcja... Co wolicie? Wybierzcie Państwo sami!

DLACZEGO HD?

HD daje obecnie najwyższą i najlepszą jakość obrazu filmowego. Materiał zarejestrowany taką kamerą i nagrany potem na krążkach optycznych BLURAY pozostaje praktycznie niezmienny, w odróżnieniu od standardu VHS - materiał nagrywany na tych nośnikach traci z upływem czasu na jakości, po kilku latach kolory blakną, pojawiają się pierwsze zakłócenia i film przestaje cieszyć... Dzięki formatowi HD mamy pewność, że nasze dzieci, wnuki i prawnuki za kilkadziesiąt lat będą mogły oglądać obraz w tej samej jakości, co my obecnie!

TO "COŚ"

Filmy i zdjęcia produkcji STUDIOBEST.PL odznaczają się wysoką jakością zarejestrowanego materiału, jasnością przekazu i przede wszystkim mają to 'coś', czego brakuje w innych tego typu produkcjach.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3915

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top