Studio Wizażu Noir Make-Up

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3595/151860761545593600.png
Starachowice 27-200, woj. świętokrzyskie
Starachowice
tel.: 721 353 229
http://www.noir-makeup.pl
noir.mua@gmail.com
Studio Wizażu Noir Make-Up - Starachowice

Edyta Parka - dyplomowana wizażystka i kosmetolog, współtwórca wielu sesji zdjęciowych, wielokrotny uczestnik warsztatów z zakresu stylizacji i wizażu (m.in. w prestiżowym Institute Of Image Management oraz szkolenia Jolanty Wagner w Warszawie.) Posiada uprawnienia do wykonywania zawodu wizażysty i stylisty. Właściciel NOIR MAKE-UP STUDIO - pierwszego profesjonalnego studio wizażu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Studio Wizażu NOIR MAKE-UP zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość usług i profesjonalizm. Trwałość i jakość makijażu potwierdzona w 100% opiniami klientów. Rekomendacje: www.facebook.com/noirmakeup

GALERIA: www.noir-makeup.pl

Zastosowanie trwałych, wodoodpornych kosmetyków, utrwalaczy, preparatów antypotowych, używanych w pracy w TV, teatrze i filmie, pozwala zapomnieć o poprawkach nawet do 36h. Pracujemy na kosmetykach dla wizażystów i charakteryzatorów: Make Up Atelier, Kryolan, MAC, Ben Nye, Mehron, Make Up For Ever.

 Makijaż wykonywany na życzenie w salonie kosmetycznym w Ostrowcu Świętokrzyskim lub z dojazdem do domu klienta (Starachowice, Kielce, Nowa Słupia, Sandomierz i inne)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2516

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.67 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top