Studio Video Foto Dąbrowski

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1688/149166314030450100.jpg
Olsztyn 10-343, woj. warmińsko-mazurskie
Limanowskiego 18/6
tel.: 502 448 354
http://videoifoto.prv.pl/
videofoto@o2.pl
Studio Video Foto Dąbrowski - Olsztyn

Posiadam wieloletnie doświadczenie w realizacji filmów ślubnych. Moje filmy charakteryzują dynamiczne, efektowne ujęcia, odpowiednio dobrana, ciekawa muzyka, szybka akcja, zajmujący montaż.     

W trakcie pracy staram się być jak najmniej widoczny, z zasady nigdy nie ingeruję w przebieg uroczystości, to moim zadaniem jest znaleźć się ™w odpowiednim czasie i miejscu.     

Filmy realizowane są… jedną lub dwiema kamerami, w wysokiej rozdzielczości, przy zastosowaniu niezbędnego w danych warunkach oświetlenia, z dźwiękiem niezależnym w kościele oraz użyciem statywów i stabilizatora obrazu.     

W cenie oferty standartowej są dwa teledyski : czołówka oraz zakończenie (tworzone z materiału z całości imprezy). Klient otrzmuje gotowy materiał ‚na płycie DVD. (opcjonalnie płyta Blu-ray, bądź odpowiednio pojemna pamięć stała)    

Czas trwania zmontowanego filmu: 80-120 min. (do indywidualnego uzgodnienia).   

Posiadam upoważnienie do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Komisję™ Liturgiczną Archidiecezji Warmińskiej.     Proponuję również Państwu pełną …obsługę fotograficzną wesela. www.fotograf-wesele.pl/fotograf_slubny_czeslaw_olsztyn_f5226.html                                                                                                                                                                                                                                                                            Serdecznie zapraszam....  

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2408

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top