Studio Video Focus

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1330/151706860907794700.png
Pyskowice 44-120, woj. śląskie
Szpitalna 1
tel.: 607 320 474
http://www.videofocusart.pl
art75r@o2.pl
Studio Video Focus - Pyskowice

STUDIO VIDEO FOCUS znajduje się w Pyskowicach k/Gliwic.

Nowości i opinie  na  http://www.facebook.com/videofocusart

Na rynku foto-video istniejemy już od 2000 roku, mamy na swoim koncie ponad 200 imprez okolicznościowych.

Film i fotografia to nasza pasja od zawsze, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, korzystając z Państwa pomysłów i naszego wieloletniego doświadczenia zdobytego podczas realizacji różnych projektów.

Inwestujemy w nasz rozwój, szkolimy się, śledzimy najnowsze trendy w filmowaniu i fotografii i z chęcią podejmiemy się nowych, niestandardowych projektów filmowych lub foto.

Podczas filmowania ślubu staramy się pokazać, to co w chwilach wzruszenia umyka parze młodej, rodzicom lub gościom, szukamy zdarzeń, które będą stanowić o niepowtarzalności Waszej uroczystości.

Chcemy utrwalić Wasze szczęście, wzruszenie rodziców i gości a podczas oglądania filmu, nie tylko na nowo przeżywać ale odkrywać nowe.

Do dwóch tygodni po Waszym weselu, otrzymają Państwo link na stronę internetową gdzie ukaże się (kliknij przykładowy filmik) TRAILER 3-4 min.(za Waszą zgodą), zawierający najciekawsze momenty z waszego wesela, mogą Państwo przekazać link swoim znajomym i oglądać zapowiedź Waszego wesela wszędzie tam gdzie jest internet.

Gotowy pełny film otrzymują Państwo w formacie DVD lub dodatkowo na Blu-ray (według spisanej umowy),a także na życzenie materiał w najwyższej jakości FullHD, na Państwa przenośny twardy dysk.

Filmujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe jak np: Ślub-Wesele, Poprawiny, Studniówka, I Komunia Święta, Chrzest, Prymicja, Polterabend, Komers, a także filmy reklamowe, instruktażowe, spotkania "po latach" itp.

Zajmujemy się także przegrywaniem np.starych kaset VHS i innych nośników na płyty DVD, z montażem lub bez.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1681

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top