STUDIO.V.

https://www.wesele.com.pl/assets/images/logo.svg
Jelenia Góra 58-500, woj. dolnośląskie
1 Maja
tel.: 792546054
http://studiov.doodlekit.com
filmdlaciebie@interia.pl
STUDIO.V. - Jelenia Góra

Miła pamiątka w postaci reportażu zawsze wzbudza uśmiech i sprawia, że często lubimy oglądać zarejestrowane ważne momenty naszego życia. Utrwalone wspomnienia będą wyjątkową pozycją w domowej filmotece. Zajmuję się videofilmowaniem i fotografowaniem uroczystości oraz imprez okolicznościowych: śluby, wesela, chrzciny, komunie, studniówki, bale gimnazjalne, bankiety, jubileusze, urodziny, imieniny, teledyski, zamówienia indywidualne, jak również na zamówienie - montaż powierzonych materiałów. Jestem polecanym kamerzystą filmującym w województwach: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, opolskie oraz śląśkie. Swoje usługi wykonuję solidnie z pasją i zaangażowaniem, a ponadto w rozsądnych cenach.

 

Kompletny reportaż jest dostarczony w na Pendrive w wersji HD. Zapewniam możliwość realizacji zlecenia nawet z trzech kamer, co daje filmowanym scenom znacznie lepszy efekt wizualny. Gwarantuję profesjonalizm, atrakcyjną oprawę filmu, jak również interesujący montaż. Zamów film i oglądaj go z satysfakcją.

 

POLECAM FOTOŚCIANKĘ NA WESOŁO Z ZABAWNYMI REKWIZYTAMI (FOTKI UDOSTĘPNIANE W 24H!!!)

 

Posiadam pisemne zezwolenie na filmowanie w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Biskupią.

 

Napis "LOVE" w atrakcyjnej cenie na Twoim weselu! Wystarczy zamówić usługę videofilmowania. Zapraszam:)

 

PAKIETY VIDEO+FOTO

Zamów swój zestaw wyjątkowych wspomnień w pakiecie wideofilmowania wraz ze zdjęciami,a otrzymasz reportaż video+foto, który zawiera:

- Błogosławieństwo w domu rodziców

- Uroczystość zaślubin

- Wesele wraz z oczepinami

Zmontowany film przeplatany mini klipami trwa ok. 1,5-2h i jest dostarczony wraz ze zdjęciami na nośniku - Pendrive (1 kopia). Na fotografiach są uwiecznione dodatkowo wspólne chwile z pleneru w dniu ślubu, w tym zdjęcia portretowe na sali weselnej wśród rodziny i znajomych. Pakiet nie ma limitu wykonanych zdjęć, a na koniec filmu obejrzysz muzyczną prezentację utworzoną z fotografii wykonanych w dniu uroczystości.

 

Dodatkowo na życzenie:

- INTRO

- PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

- INSCENIZACJĘ NOCY POŚLUBNEJ

- WYWIAD Z GOŚĆMI WESELNYMI LUB SFILMOWANIE ŻYCZEŃ INDYWIDUALNYCH DLA PARY MŁODEJ(WYPOWIEDŹ DO MIKROFONU)

- TELEDYSK ŚLUBNY

- UTRWALENIE PRZEJAZDU PARY MŁODEJ OD DOMU DO KOŚCIOŁA/U.S.C. AŻ PO SALĘ WESELNĄ (REALIZACJA 4-RO KAMEROWA)! FILMIK W POSTACI VIDEOCLIPU

Zapraszam do skorzystania z przyjaznej oferty video-reklamy wizerunku w bardzo przystępnch cenach :)

ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z OFERTY. WYBIERAJĄC MOJE USŁUGI OTRZYMASZ CIEKAWY I ATRAKCYJNIE ZMONTOWANY FILM, KTÓRY BĘDZIESZ OGLĄDAĆ Z PRZYJEMNOŚCIĄ.

Sprawdź ofertę i wybierz swój zestaw utrwalonych wspomnień.


Pakiety dla Nowożeńców:


-Pakiet mini :-) idealny na małe przyjęcie weselne. Otrzymujesz ok.60min. materiału, który obejmuje filmowanie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Gotowy film zawiera animowane czołówki z napisami. Dodatkowo w pakiecie bezpłatnie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć. Zmontowany film w wersji HD jest dostarczony w formie elektronicznej. (Pakiet nie zawiera filowania oczepin)


-Pakiet Plus: Błogosławieństwo, Ślub, Wesele oraz Oczepiny. Otrzymujesz ok. 1,5h filmu przeplatanego mini-klipami na PENDRIVE (1 kopia) W prezencie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć.


Jeśli zamówisz jeden z poniższych pakietów otrzymasz gotowy materiał filmowy, który zawiera: INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘP DO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK PODSUMOWUJĄCY NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII.

-Pakiet podstawowy' ok.120 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE

-Pakiet rozszerzony z większą ilością nagranego materiału' ok. 180 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE

-Pakiet extra z jeszcze większą ilością nagranego materiału. Gwarancja jak najdłuższej pamiątki z tego wyjątkowego dnia' ok. 240 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE

 

! NOWE PAKIETY W OFERCIE ! PAKIET BIAŁY RANEK ORAZ PAKIET POPRAWINY. SPRAWDŹ PONIŻSZĄ OFERTĘ ;-)

Realizacja filmu obejmuje: INTRO UTWORZONE Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚĆ' UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII. W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEGO WARIANTU FILMUJĘ PO OCZEPINACH DO BIAŁEGO RANA W PAKIECIE BIAŁY RANEK' LUB DO OCZEPIN, A NASTĘPNIE POPRAWINY W PAKIECIE POPRAWINY. W tych pakietach otrzymasz od 3 do 4h zmontowanego materiału.

 


Spraw sobie i bliskim atrakcyjną pamiątkę. Miłego oglądania! ZAPRASZAM:

Pamiątka I KOMUNII ŚW. (w cenie mini-album oraz video+foto na DVD)

Pamiątka CHRZTU ŚW. (1 kopia na DVD lub w HD 1 kopia na PENDRIVE)

Dodatkowo powyższe pakiety zawierają animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych fotografii

 


USŁUGI DODATKOWE:

* INSCENIZACJA NOCY POŚLUBNEJ

* UTRWALENIE PRZEJAZDU PARY MŁODEJ OD DOMU DO KOŚCIOŁA/U.S.C. AŻ PO SALĘ WESELNĄ (REALIZACJA 4-RO KAMEROWA)! FILMIK W POSTACI VIDEOCLIPU

* Filmowanie po oczepinach do białego rana

* Skanowanie zdjęć

* Realizacja studniówki lub balu gimnazjalnego

* Utrwalenie zaręczyn/filmowa randka

* Sfilmowanie poprawin

* Upamiętnienie urodzin, imienin, jubileuszu oraz innych uroczystości

* Sfilmowanie podziękowań dla rodziców np. w formie teledysku

* Możliwość realizacji zlecenia nawet z trzech kamer, co daje filmowanym scenom znacznie lepszy efekt wizualny.

* Montaż powierzonych materiałów

* Filmowanie bez montażu

* NOWOŚĆ! FOTOŚCIANKA Z ZABAWNYMI REKWIZYTAMI I GADŻETAMI DOSTĘPNA PRZEZ KILKA GODZIN NA WESELU- WYKONANE ZDJĘCIA SĄ GOTOWE W CIĄGU 24H DO POBIERANIA I UDOSTĘPNIANIA.

* Realizacja video zaproszenia na ślub i wesele (videoclip)

KORZYSTNA OFERTA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB! Pełen profesjonalizm, super oprawa filmu, zachwycający montaż! Gwarancja mega zadowolenia z usługi.

KONFIGURACJA ORAZ CENY PAKIETÓW WRAZ Z USŁUGAMI DODATKOWYMI DO NEGOCJACJI.

 

 

Galeria

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 759

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top