Studio Urody - Mój Styl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2897/151783887076234700.jpg
Katowice 40-717, woj. śląskie
Koszalińska 12
tel.: 32 782 07 59
http://www.moj-styl.com.pl
recepcja@moj-styl.com.pl
Studio Urody - Mój Styl - Katowice

Mój-Styl

Dzięki wieloletniej działalności możemy zaoferować najwyższej jakości profesjonalne porady w zakresie doboru koloru włosów, fryzury i makijażu.

Odwiedzając nasze studio, fundujesz sobie fantastyczną porcję relaksu, wypoczynku i zastrzyk doskonałego nastroju! Czas zabiegów umilimy Ci lekturą fachowych czasopism i smaczną kawą, którą na pewno Ci podamy!

Specjalnie dla naszych klientów wydłużamy godziny otwarcia naszego Studia, a na ich życzenie oferujemy także przypomnienia o zabiegach w formie telefonu, SMS-a lub e-maila!

Oferujemy profesjonalne porady z zakresu makijażu, fryzury oraz kolorystyki włosów. Udostepniamy również klientom płyty CD z nowymi trendami w zakresie fryzjerstwa.

Proponujemy również zabiegi, które wprowądz w dobry nastrój, pozwolą się zrelaksować. Dla klientów wydłużamy godziny otwarcia naszego salonu. A także na życzenie klienta pyrzypominamy o zabiegach telefonicznie, przez smsa bądż poprzez e-mail.
Zapraszamy do przejścia po naszym wirtualnym salonie oraz do odwiedzin bezposrednich.Umilamy czas w salonie poprzez oferte fachowych czasopismy  i serwowanie smacznej kawy:)

Zapewniamy Wam Drogie Panie i Drodzy Panowie fachowośc specjalistów oraz przyjemna atmosferę

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2295

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top