Studio Tańca Towarzyskiego Anny & Jana Jaroszczyńskich

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3299/151783272288720800.jpg
Siedlce 08-110, woj. mazowieckie
Wyszyńskiego 8/56
tel.: 663 234 272
http://www.taniec-towarzyski.com
anna.jaroszynska@taniec-towarzyski.com
Studio Tańca Towarzyskiego Anny & Jana Jaroszczyńskich - Siedlce

Studio Tańca Towarzyskiego ANNY i JANA JAROSZYŃSKICH to pionierskie przedsięwzięcie artystyczne w regionie oparte na założeniach Światowego Programu Tańca. Dla STT najważniejszy jest Kursant, któremu na zajęciach poświęca się maksymalnie dużo czasu, pozwalając odkryć i rozwinąć pasję do tańca towarzyskiego. STT przekonuje swoich uczestników, iż nigdy na tę fantastyczną formę rozrywki nie jest za późno. Ponadto wyznaje zasadę, iż TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE. Na uwagę zasługuje fakt, iż na tych zajęciach panuje bardzo życzliwa atmosfera; zawiązują się znajomości, przyjaźnie. Ponadto każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje dyplom Studia Tańca Towarzyskiego. Dla osób, które polubią taniec, po ukończeniu kursu 1, 2 i 3 stopnia proponuje się dalsze systematyczne zajęcia w trybie zaawansowanym (rozwijanie techniki tańca, praca nad nowymi, interesującymi choreografiami.

Taniec towarzyski to najpiękniejsza forma ruchu; nie tylko gubimy kalorie, ale przede wszystkim nabywamy takich umiejętności, które pomagają przejść przez życie tanecznym krokiem. Znajomość tańca towarzyskiego pozwala swobodnie poruszać się na parkiecie, zadbać o kondycję, przełamać bariery oraz wyrobić pewność siebie. W ten sposób tworzona jest kultura tańca do której włączenia się serdecznie zapraszamy.

W szeregach Kursantów STT są rzesze dzieci, młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Ich zaangażowanie w taniec towarzyski procentuje w przyszłości na wielu różnych płaszczyznach. Liczną grupę stanowią studenci i osoby aktywne zawodowo. Część z tych osób przychodzi parami z tej racji, by przygotować się pod kątem tanecznym na uroczystość weselną.

Bardzo modny wśród par jest Pierwszy Taniec, który dodaje smaku temu wydarzeniu, ale i stanowi przesympatyczną pamiątkę, którą będzie oglądała cała rodzina, przyjaciele, znajomi, a przede wszystkim roztańczeni małżonkowie. Na te taneczne zajęcia uczęszczają również seniorzy, którzy dzięki STT i swojemu zaangażowaniu przeżywają swoją drugą młodość.

Często na kursy przychodzą osoby bez pary; to niepowtarzalna okazja by poszerzyć grono znajomych, przyjaciół dla których taniec towarzyski to po prostu pasja i NIKT NIE CZUJE SIĘ SAM.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1668

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top