Studio Tańca Kimama

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3278/151783531105749800.png
Szczecin 70-556, woj. zachodniopomorskie
Tkacka 64D
tel.: 91 831 41 43 lub 510 745 211
http://www.kimama.pl
studio@kimama.pl
Studio Tańca Kimama - Szczecin

Studio Tańca Kimama mieści się w sercu Szczecina. Stworzone z pasji do tańca. Kimama to miejsce dla ludzi kreatywnych, zakręconych i chcących tańczyć.

Przykłady nauki tańca:

Zajęcia solo

Salsa solo

Zajęcia kierowane do płci pięknej i brzydkiej ;). Skupiamy się na technice solowej, technice obrotów, pojawi się też  body movement. Doskonalimy swój warsztat, aby pięknie prezentować się na parkiecie i czerpać coraz więcej zabawy z tańczenia salsy w parze na imprezach i nie tylko!

Zajęcia w parach

Salsa NY

Najbardziej radosny taniec jaki uda nam się poznać. Jest tańcem użytkowym i bez względu w jakim miejscu na świecie się znajdziemy, zawsze spotkamy uzależnionych od salsy tańczących ludzi zarówno w małych klubikach, jak i na dużych eventach tzw. festiwalach salsy. Podstawową umiejętnością jaką wyniesiemy z zajęć to prowadzenie – dotyczy to płci brzydkiej – oraz podążanie za partnerem, co odnosi się do płci pięknej, a taka umiejętność przyda się każdemu na niejednej imprezie tanecznej. Salsa nam udowodni, że nie trzeba znać języków obcych, aby zrozumieć drugiego człowieka w tańcu.

Pierwszy taniec

Oferta skierowana jest do par, które pragną oczarować swym tańcem nie tylko gości weselnych, ale także samych siebie… Nasze studio daje możliwość dowolnego komponowania programu swoich zajęć. Oferta obejmuje zarówno klasyczną formę tańców takich jak walc angielski, walc wiedeński, jak i swobodniejszych stylów np. salsy, hip hopu itp. Zajęcia mogą być nakierowane na stworzenie i nauczenie Państwa niepowtarzalnej choreografii, ale także na naukę tańca w parze, który będą mogli Państwo wykorzystać przy każdej nadarzającej się okazji.

U nas jest  możliwość dowolnego komponowania programu. Uczymy zarówno klasycznych form tańca takich takich jak: walc angielski, walc wiedeński, jak i innych stylów np. salsy, hip hopu itp. Zajęcia mogą byćrealizowane z myślą o stworzeniu i nauczeniu Państwa niepowtarzalnej choreografii a także na naukę tańca w parze, którą pary będą mogły  wykorzystać przy j nadarzających się okazjach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1717

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top