Studio Tańca Jankowski

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3243/151834843698052000.jpg
Łódź 90-312, woj. łódzkie
Plac Zwycięstwa 2
tel.: 608 068 466
http://www.taniec.lodz.pl
biuro@taniec.lodz.pl
Studio Tańca Jankowski - Łódź

Studio Tańca Jankowski

Taniec to nasza pasja, hobby i sposób na życie, uniwersalny język,  do nauki  którego chcemy Was  gorąco zachęcić. To nie tylko mowa ciała, poprawa sylwetki ale także rozwój Waszej osobowości. Spróbujcie zatańczyć z nami, nie będziecie żałować.

Jest to szkoła dla wszystkich:

- par i pojedynczych osób chcących nauczyć się tańczyć od zera

- oraz tych rozwijających swoje umiejętności i zainteresowania tańcem towarzyskim

- albo przygotowujących się do ważnych życiowych imprez

- jak również dla tych pokonujących bariery nieśmiałości i zaczynających przygodę z tańcem solo czy indywidualnie z instruktorem

- Ci którzy tańczą „po swojemu” znajda u nas szansę rozwoju, powiększenia wiadomości, o konkretnych technikach a co za tym idzie urozmaicenia możliwości zabawy tańcem.

- powodzeniem cieszą się również zajęcia dla dzieci, na których dbamy o prawidłowy rozwój ruchowy, a dzieci doskonale bawiąc się szlifują swój często ukryty talent.

Od momentu założenia naszą specjalnością jest nauka tańca towarzyskiego dla osób dorosłych, przygotowanie narzeczonych do pierwszego tańca oraz zajęcia solo dla Pań w różnych formach tanecznych.

Proponujemy przygotowanie do pierwszego tańca Młodej Pary na weselu: nauka kroków , ułożenie choreografii do wybranego tańca lub wybranego przez Państwa utworu, oraz pomoc przy doborze piosenki na pierwszy taniec.
Również nauka tańca do zabawy z gośćmi na weselu.

Dla par, które ukończyły KURS DLA NARZECZONYCH lub kurs tańca towarzyskiego, proponujemy lekcje dokształcające. Można samemu wybrać dowolne tańce i zdecydować o tempie nauczania.

Zapraszamy

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1778

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top