Studio Tańca B.K.STEP

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2319/151842959757547600.jpg
Łomża 18-400, woj. podlaskie
Polowa
tel.: 501 067 211
http://bkstep.pl
bboykisiel@poczta.onet.pl
Studio Tańca B.K.STEP - Łomża

Studio Tańca B.K.STEP

Studio Tańca i Fitness BKStep to najbardziej aktywne miejsce na mapie Łomży. Na stalach treningowych, na Alei Legionów 60B codziennie spotykają się ludzie z pasjami tanecznymi i miłością do sportu.

W ofercie całe spektrum zajęć zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Pod okiem profesjonalnych trenerów formę i umiejętności szlifują dzieci (od 3 lat), młodzież i dorośli.

Największą perełką są oczywiście Hip Hop i Brakedance. To od tych styli tanecznych wszystko się zaczęło i przez lata funkcjonowania BKStep wypielęgnował prawdziwe diamenty. Formacje Hip Hopowe tworzone są dla wszystkich przedziałów wiekowych od najmłodszych 4latków po 27+. Ponad to w Studiu królują latynoskie rytmy na zajęciach Salsation i Zumba; taniec użytkowy i specjalna oferta przygotowująca pary do dnia ślubu.

Dużą popularnością cieszy się również Akrobatyka Sportowa i Pole Dance. Strefa fitness to m.in. treningi Body Art, TRX, Total Body Workout, Biodra Uda Pośladki + Płaski Brzuch, Turbo Spalanie, Trampoliny czy Fit Body. Podopieczni z problemami kręgosłupa odnajdują wytchnienie dla ciała i ducha na zajęciach Pilates, Zdrowy Kręgosłup i Body Wellness. Natomiast osoby o szczególnych wymaganiach kondycyjnych i dietetycznych przechodzą prawdziwą przemianę podczas specjalnego programu trzymiesięcznej Metamorfozy. Co jeszcze?

W Studiu Tańca i Fitness BKStep cały czas co się dzieje – Taneczne Urodziny, Wykłady prozdrowotne, specjalne Master Classy i Warsztaty Taneczne. Sprawdź naszą ofertę na www.bkstep.pl.

Zapraszamy na Al. Legionów 60B, tel . 505 287 232

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1364

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top