Studio Tańca 4U

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3244/151783494381697100.jpg
Łódź 93-036, woj. łódzkie
Piotra Skargi 12 C.H. "GLOB" klatka B piętro II
tel.: 42 6 404 404
http://www.studiotanca4u.pl
kontakt@studiotanca4u.pl
Studio Tańca 4U - Łódź

Studio Tańca 4U oferuje szeroką gamę zajęć, które odzwierciedlają bogatą różnorodność tańca. Tutaj możesz uczyć się i trenować klasyczne tańce standardowe i latynoamerykańskie takie jak foxtrot, salsa, tango argentyńskie, walc wiedeński… i nowoczesne jak Salsation, Zumba czy formy typu Fit and Jump. Zobacz więcej w grafiku.

Domeną Studia Tańca 4U są kursy tańca dla dorosłych i narzeczonych!

Studio Tańca 4U współpracuję z kadrą wykwalifikowanych tancerzy, choreografów utytułowanych w swoich dziedzinach, uczestników znanych programów telewizyjnych i profesjonalnych instruktorów z przygotowaniem metodycznym, którzy posiadają najwyższe klasy taneczne.

Studio Tańca 4U – Szkoła Tańca dla Ciebie to kursy tańca towarzyskiego dla par w każdym wieku. Narzeczeni, dzieci, młodzieży i panie solo na pewno znajdą satysfakcjonującą ofertę (propozycje zajęć w grafiku poszczególnych stylów). Bogata oferta zajęć tanecznych oraz profesjonalny sposób ich prowadzenia z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Pierwszy taniec to jedna z tych niezapomnianych chwil, gdy wszyscy skupiają uwagę przede wszystkim na młodej parze. Jest on nierozłącznym elementem każdego wesela, warto więc przygotować się do niego sumiennie, w czym pomogą z pewnością profesjonalni i doświadczeni instruktorzy.
Chcecie w romantycznym i radosnym nastroju wejść
tanecznym krokiem na nową drogę życia?
Zatańczcie tak jak to sobie wymarzyliście!
Zaskoczcie znajomych i ciszcie się czasem spędzonym wspólnie
na nauce tańca.

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1612

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top