Studio Makijażu i Stylizacji - Piękne Oko

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3586/149166317754804300.jpg
Bydgoszcz 85-863, woj. kujawsko-pomorskie
Bohaterów Kragujewca
tel.: 605 423 856
http://www.piekneoko.com
kontakt@piekneoko.com
Studio Makijażu i Stylizacji - Piękne Oko - Bydgoszcz

Nie ulega wątpliwości, że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu kobiety dlatego potrzebuje on odpowiedniego przygotowania i oprawy. Oprócz sukni, fryzury, niezbędny jest makijaż, który podkreśli Twoją urodę i osobowość. Bardzo istotne byś w tym dniu była nie tylko najpiękniejszą Panną Młodą, ale żebyś tak się czuła, dlatego korzystnie jest umówić się ze mną wcześniej w celu wykonania makijażu próbnego.
Na to spotkanie musisz zarezerwować sobie około 2 godzin czasu, by bez zbędnego pośpiechu omówić wszystkie elementy Twojej stylizacji. Istotną rzeczą jest fakt, by próba odbyła się w białym świetle dziennym abym mogła idealnie dopasować kolorystykę i wykonać make up w jakim wystąpisz. Z moją pomocą zdecydujesz w jakim makijażu najlepiej się prezentujesz i czy ma on być romantyczny, ekstrawagancki czy klasyczny.
Pracę rozpoczynam od dokonania niezbędnych zabiegów oczyszczających. Jest to element niezwykle istotny, ponieważ niedostateczne przygotowana skóra nie będzie dobrze przyjmowała kosmetyków, które nałożę w dalszych etapach. Po przeprowadzeniu zabiegów pielęgnacyjnych przystępuję do wykonania makijażu , który w moim zamyśle spełni Twoje oczekiwania. Jeśli decydujesz się na pogłębienie spojrzenia poprzez przyklejenie rzęs bądź kępek, zostaną one również przyklejone abyś mogła sprawdzić czy dobrze się w nich czujesz i aby wykluczyć ewentualną reakcję alergiczną na klej do rzęs (używam profesjonalnego kleju DUO).
Po ustaleniu wszystkich detali umawiamy się na dzień i godzinę makijażu finalnego, który zajmie nam około godziny czasu. Jeżeli chcesz mieć pamiątkę w postaci zdjęć z przygotowań ślubnych chętnie udostępnię swój wizerunek i warsztat pracy. O ile zajdzie potrzeba z przyjemnością udzielę Ci pomocy w ostatnich przygotowaniach: ubraniu sukni, upięciu welonu czy wsparciu dobrym słowem.


Pełna opieka nad Panną Młodą w Dniu Ślubu


Chcesz się poczuć jak gwiazda filmowa z prawdziwego zdarzenia? Mogę Ci to zaoferować towarzysząc Ci w dniu Twojego ślubu i wesela, podczas którego będę czuwać byś wyglądała nienagannie przez całą noc aż do końca uroczystości. Możesz liczyć na moją pomoc, kiedy zajdzie potrzeba drobnej korekty w makijażu, gdy mocno się wzruszysz lub delikatnego poprawienia fryzury, która może się naruszyć podczas tańca. A jeśli po północy zapragniesz zmienić suknię, a wraz z nią charakter makijażu i po raz kolejny zaskoczyć swoich gości z przyjemnością go dla Ciebie wykonam.

OFERTA SPECJALNA
Make up Party - Wieczór Panieński z wizażystką


Planujesz wieczór panieński dla swojej przyjaciółki? To propozycja kierowana do Ciebie! Podczas spotkania pokarzę Wam jak w krótkim czasie, z pomocą sprytnych tricków poprawić swoją urodę. W luźnej, wesołej atmosferze, przy lampce wina poczujecie się jak gwiazdy nie tylko tego wieczoru, ale nauczycie się „bawić” makijażem i wzbudzać zachwyt każdego dnia.
Spotkanie może przebiegać w ten sposób: każda z Pań prezentuje swoje kosmetyki, razem je przeglądamy, omawiamy, a następnie prezentuję etapy prawidłowego makijażu. Po części teoretycznej ja maluję przyszłą Pannę Młodą i pokazuję na niej techniki i sztuczki makijażowe. Pozostałe Panie malują się same naśladując po kolei wszystkie kroki. W razie potrzeby służę pomocą i udzielam wskazówek. To jedna z propozycji. Jestem elastyczna i chętnie przystanę na inny scenariusz.
Niezapomniana zabawa gwarantowana!
Koszt: informacja telefoniczna lub zapytanie na e-mail
Czas trwania: 3 – 3,5h
Miejsce: dom świadkowej lub Panny Młodej
Liczba osób: max.6 osób

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2109

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top