Studio fotoGRA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2068/150651587663222600.png
Wejherowo 84-200, woj. pomorskie
Wichrowe Wzgórza 11
tel.: 504 800 800
http://www.fotograf-slub.pl
michal@fotograf-slub.pl
Studio fotoGRA - Wejherowo

clip Nazywam się Michał Ceszke i fotografią zajmuję się zawodowo. Nie jestem nowicjuszem, ani starym zobojętniałym Panem Fotografem. Nie jestem też anonimowy. Jestem właścicielem i głównym fotografem Studia Fotografii Artystyczno Reklamowej...

Fotografia ślubna to ta część mojej pracy zawodowej, która daje mi najwięcej przyjemności i którą wykonuję z prawdziwą pasją. Dzięki powiązaniu fotografii ślubnej z profesjonalną fotografią dla firm, używam na Państwa ślubie profesjonalnych aparatów marki CANON z 21 M pikselową matrycą i pełną klatką, co gwarantuje najwyższą jakość zdjęć i możliwość późniejszych wydruków z zachowaniem doskonałej jakości nawet przy powiększeniach powyżej 4 metrów...

Co mnie wyróżnia wśród setek innych fotografów? Jednym z najważniejszych czynników jest szybkość działania oraz sprawne przygotowanie materiału zdjęciowego (3-4 dni). Klientom daję to, czego oczekują, czyli perfekcję i profesjonalizm. Sesje zdjęciowe są bezproblemowe, a zasady współpracy zawsze jasne. Do każdego zlecenia przygotowuję się indywidualnie. Pamiętam również o Waszych sugestiach, potrzebach i gustach. Zawsze staram się wydobyć to, co najlepsze w fotografowanym temacie.
W mojej fotografii ważna jest estetyka i kreatywne odnajdywanie pięknej strony życia. Zawsze staram się by kompozycje były perfekcyjne techniczne (głębia ostrości, zasada trójpodziału, itp.) Dysponuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz posiadam własne biuro/studio gdzie możemy się spotkać i przy filiżance dobrej kawy porozmawiać o Państwa najważniejszym dniu w życiu...

Wciąż rozwijam swój warsztat o nowe narzędzia oraz nowe umiejętności. Dzięki instrukcjom i poradom takich mistrzów fotografii jak Rick Sammon, Rorsten Andreas Hoffmann, Bert Monroy czy Scott Kelby wykonuje coraz lepsze ujęcia a późniejsza obróbka cyfrowa nie jest mi obca. Moim Mistrzem fotografii jest Brayan Peterson, którego motto brzmi: "Zdjęcia wykonują ludzie - nie aparaty". Podpisuje się pod tym zdaniem i tak samo jak on od kilku lat wykonuję zdjęcia w "pełnym manualu" czyli samodzielnie ustawiam przysłonę, czas naświetlania i ostrość. Przyznaję, że na początku było ciężko, lecz jakość zdjęć wykonywanych w ten sposób rekompensuje trud włożony w wykonanie fotografii.

Obecnie zdecydowaną większość zdjęć wykonuję cyfrowymi lustrzankami marki CANON z pełnoklatkową matrycą i zestawem profesjonalnych obiektywów z serii "L". Zawsze mam przy sobie specjalny zestaw oświetlenia studyjnego, dzięki któremu mogę wykonywać profesjonalne zdjęcia np.: "zdjęcie grupowe wszystkich gości" na Państwa weselu. Każdy kluczowy element copy_of_09mojego wyposażenia jest zdublowany, bym w razie awarii zawsze mógł kontynuować pracę. Każde zlecenie traktuję bardzo profesjonalnie i indywidualnie.

W fotografii ślubno-plenerowej wykorzystuję wiele przeróżnych rekwizytów, takich jak: karty, cygara, ozdobne parasolki, wachlarze, czy bańki mydlane... Staram się by każda sesja wojskobyła inna i niepowtarzalna. Tworzę miłą atmosferę, celem przyjemnej współpracy oraz zadowolenia obu stron z wykonanych zdjęć.

Każdego roku z moich usług korzysta kilkaset firm i klientów indywidualnych w tym około 35-50 Młodych Par. Moje fotografie ślubne opowiadają historię o parze i jej otoczeniu, a ja staram się uchwycić najważniejsze momenty, te radosne jak i smutne, sam jednak pozostając niewidoczny dla Państwa.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1785

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top