Studio Foto-Video FotoMarzenia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2424/157978444212825500.jpg
Łódź 91-357, woj. łódzkie
Liściasta 12/48
tel.: 606 981 090
http://fotomarzenia.pl
ryszard6666@o2.pl
Studio Foto-Video FotoMarzenia - Łódź


Jednym z najpiękniejszych dni w życiu dorosłych ludzi jest ślub. W tym uroczystym dniu młodzi ludzie - kobieta i mężczyzna staną się małżeństwem. Każdy z zaproszonych gości będzie wtedy życzył młodej Parze, aby ich miłość była wyjątkowa i wieczna.

Żeby upamiętnić najpiękniejsze chwile w swoim życiu, jakim bez wątpienia jest ślub, to młodzi ludzie szukają fotografa ślubnego. Jestem fotografem ślubnym i gwarantuję, że zdjęcia i fotografie ślubne, które wykonam podczas uroczystości ślubnej i weselnej, będą na profesjonalnym poziomie.

Wykonuję fotoreportaże ślubne, zaczynając od przygotowań w domu panny młodej, przez błogosławieństwo udzielane przez rodziców, kościół lub USC, wesele, plener - wszystko ku zadowoleniu klienta. Robimy również zdjęcia podczas komunii, chrztu oraz wszelkie inne zlecenia.

Fotografowanie to dla nas przyjemność i zawsze dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa marzenia w postaci niezapomnianej pamiątki z tak ważnego dnia; jakim jest ślub. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Na zdjęciach i fotografiach ślubnych staram się uchwycić naturalne uczucia, radość, atmosferę i emocje chwili i  wszystko to ująć  w sposób naturalny. Zdjęcia i fotografie ślubne będą pamiątką i to najlepszą na całe życie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1822

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.25 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top