Studio Filmowe RaVi

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2698/151706423731535200.jpg
Bydgoszcz 85-809, woj. kujawsko-pomorskie
Rysia
tel.: 696 280 166
http://ravi.bydgoszcz.pl
rafal@ravi.bydgoszcz.pl
Studio Filmowe RaVi - Bydgoszcz

Kim jesteśmy

Jesteśmy młodym, kreatywnym  zespołem, kochamy to co robimy, to nasza pasja. Uważamy, iż film ślubny musi być oparty nie tylko na estetyce obrazu filmowego, perfekcyjnych ujęciach, ale przede wszystkim na treści emocjonalnej, Wasza miłość, rodzina, przyjaciele… naszym zadaniem jest uchwycić to wszystko w najlepszy sposób, potrafimy doskonale odzwierciedlić uczucia i emocje panujące w tym najważniejszym dla Was dniu.

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie – znamy potrzeby naszych klientów, dzięki którym potrafimy stworzyć nieprzeciętny reportaż z tak ważnej chwili jakim jest Wasz ślub!

Filmujemy w technologii DSLR pełno-klatkowymi lustrzankami Canon ,Sony czy też Nikon, używamy również odpowiednie statywy które są niezbędne podczas filmowania, skutecznie eliminujące wszystkie niepożądane drgania i zapewniające stabilne ujęcia. Stabilizatory obrazu slider oraz glidecam, stabilizatory te pozwalają zrobić płynne, profesjonalne ujęcia, które dodadzą dynamiki w produkcji filmowej, używamy również cyfrowego rejestratora dźwięku ZOOM H4N oraz mikroporty Sennheiser EW100 G2 czy też dodatkowo ujęcia z Drona.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 795

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top