Studio Filmowe JPS

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1309/154030177723655300.jpg
Kutno 99-300, woj. łódzkie
Strzegocin 1A/6, Henryka Sienkiewicza 40
tel.: 696 164 318
http://www.jpsfilm.pl
jpsfilm@wp.pl
Studio Filmowe JPS - Kutno

Studio Filmowe JPS to firma z bogatym doświadczeniem filmowo-fotograficznym. Jesteśmy pasjonatami zarówno fotografii jak i sztuki filmowej. Wideofilmowanie to nasze główne zajęcie , jednakże stale poszerzamy naszą ofertę . Obsługujemy takie imprezy jak śluby i wesela, komunie , studniówki , chrzty , imprezy firmowe , oraz inne.

Szanowni Państwo, doskonale wiemy jak dużo czasu pochłania zorganizowanie ślubu i wesela. Gdy ustalona jest data , wynajęty lokal , wybrany zespół muzyczny lub DJ który umili imprezę , nadchodzi czas na odszukanie firmy odpowiedzialnej za fotografię i sfilmowanie całej uroczystości.
Wybór jest trudny , ponieważ w ostatnim czasie powstało wiele firm oferujących takie usługi . Trzeba przejrzeć mnóstwo ofert zanim zdecydujemy się na wymarzonego kamerzystę / fotografa .

Chciałbym Państwu zaproponować skorzystanie z usług firmy Studio Filmowe JPS. Jestem przekonany , że w naszej ofercie każdy znajdzie opcje dopasowaną do własnych potrzeb.

Mamy do dyspozycji 5 operatorów kamer oraz fotografa. Obsługujemy zarówno kameralne imprezy filmowane przez jednego operatora jak i duże plenerowe eventy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1578

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 03.06.2020, ocena: 5
Super, bardzo profesjonalne nagranie naszego ślubu i wesela. Polecamy serdecznie
Top