Studio Filmowe CREATOR

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2749/154028795129985700.jpg
Lubartów 21-100, woj. lubelskie
Ks. J. Popiełuszki 5/35
tel.: 81 855 34 71 lub 605 228 168
http://https://studiocreator.video-weselne.pl/
szczepan@studiocreator.pl
Studio Filmowe CREATOR - Lubartów

Wasz film z wesela nie musi być banalny. W ciągu 90 minut filmu obejrzycie całą esencję z 4 godzin nagranego materiału, który dostajecie na płytach DVD
Studio Filmowe CREATOR jest firmą, która zajmuje się filmowaniem uroczystości okolicznościowych a specjalizuje się w filmach z uroczystości ślubnych i weselnych.
Realizując każde zlecenie zawsze staramy się dokładnie poznać Państwa oczekiwania dotyczące montażu oraz podkładu muzycznego. Zachęcamy Klientów do wyboru utworów muzycznych wg własnego życzenia, aby film oddawał charakter Pary Młodej i klimat wesela.

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów oraz zapewnić wysoką jakość dźwięku i obrazu, wykorzystujemy najnowszą technologię zapisu filmów wysokiej rozdzielczości HDV. Przy produkcji filmów posługujemy się nowoczesnymi kamerami firmy Sony oraz zawodowymi systemami montażowymi. Wieloletnie doświadczenie i wiedza w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem studia umożliwiają trafną realizację powierzonych zadań, a w połączeniu z konkurencyjnymi cenami gwarantują Państwa zadowolenie.

Nasze produkcje nie są typowymi reportażami. Przypominają filmy fabularne, dlatego też preferujemy kinowy tryb 16:9, który w połączeniu z pełnym nieliniowym montażem i odpowiednio dobraną muzyką dostarczy niezapomnianych przeżyć i wzruszeń.

Wyjątkowy Dzień Zaślubin staramy się filmować tak, by zachować w kadrze to co najważniejsze, zachowując jego indywidualny charakter. Każdy film uzupełniamy atrakcyjnymi czołówkami i teledyskami z przyjęcia weselnego, jak również sesji zdjęciowej u fotografa lub w plenerze.

Zapewniamy, że film z uroczystości będzie ciekawy, zaskakujący i wciągający jak dobry film, który wszyscy oglądają z zapartym tchem. Widz z zaciekawieniem zobaczy wszystkie najpiękniejsze chwile z tego najważniejszego Dnia w życiu, przygotowane tak, aby bawić, wzruszać, cieszyć i zaskakiwać.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 450

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top