Studio Dekoracji AGMA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3548/149166317665734900.jpg
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Krzywolaków
tel.: Agnieszka 507 036 274 / Magda 663 071 690
http://www.agma-dekoracje.pl/
studio@agma-dekoracje.pl
Studio Dekoracji AGMA - Bielsko-Biała

Studio Dekoracji AGMA

Studio Dekoracji AGMA to stworzona przez dwie młode, kreatywne, pełne pomysłów kobiety. Naszą największą inspiracją stają się Klienci - poznanie ich gustów, oczekiwań, nowych pomysłów. Dzięki nim nasza wyobraźnia jest wciąż pobudzana do nowych działań i wyzwań, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty byłyoryginalne i niepowtarzalne.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć :
wystrój sal weselnych, dekoracje kościoła, dekoracja samochodu dla Młodej Pary, florystyka ślubna z użyciem kwiatów sztucznych lub świeżych, sztaluga weselna, pokrowce na krzesła wraz z kokardami, kute lampiony dekoracyjne, szklane wazony, kieliszki dla Pary Młodej, wizytówki, poduszki pod obrączki, ozdoby na tort, księgi weselne, lampiony wypuszczane w niebo, zaproszenia, podziękowania, zawieszki na alkohol, menu weselne na stoły, ramki z numerami stolików, podziękowania dla rodziców, chrzestnych, starostów, dziadków, podziękowania dla gości, migdały w lukrze.

Ponadto oferujemy Państwu dekoracje okolicznościowe: chrzty, komunie, bale karnawałowe, imprezy i szkolenia firmowe, studniówki, bal sylwestrowy.
Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym zaprezentujemy Państwu katalog wykonanych dekoracji, przedstawimy różne możliwości oraz propozycję naszych pomysłów.

Jeśli jesteście zapracowaną Parą Młodą i nie możecie odnaleźć się w gąszczu przygotowań, specjalnie na Wasze życzenie przygotowałyśmy usługę " wyjazdowej porady ".

Zapraszamy do zapozania się z Naszą ofertą i Galerią na Naszej stronie internetowej www.agma-dekoracje.pl lub odwiedzenia nas na facebooku: Studio Dekoracji AGMA. Serdecznie zapraszamy do kontaktu Agnieszka i Magda :-)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1891

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top