Studio Art-Video

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1122/149166313433294400.jpg
Gdynia 81-226, woj. pomorskie
Beniowskiego 24/24a
tel.: 601 652 115 lub 58 781 58 59
http://www.sartv.pl
studioartvideo@tlen.pl
Studio Art-Video - Gdynia

STUDIO ART-VIDEO

Nasza oferta to m.in.:

  • produkcja filmów,
  • reklam,
  • reportaży filmowych,
  • rejestracja konferencji,
  • prezentacje multimedialne,
  • videoreportaż ślubny.

Na naszej stronie znajdą Państwo więcej informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Studio Art-Video istnieje od 1989r.

W skład naszej firmy wchodzą trzy niezależne działy.

Pierwszy zajmujący się produkcją filmów reklamowych, instruktażowych, dokumentalnych itp. oraz rejestracją konferencji i szkoleń. Drugi rejestracją wszelkich uroczystości okolicznościowych oraz trzeci zajmujący się tworzeniem prezentacji multimedialnych, authoringu DVD oraz opracowaniem filmów


WIDEOREPORTAŻ ŚLUBNY

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Kamera wideo jest aktywnym świadkiem tego wydarzenia. Dzięki niej, ta jedyna w swoim rodzaju uroczystość będzie dla Was żywa, a pierwsze chwile Waszego związku zarejestrowane na taśmie wideo pozostaną na zawsze najpiękniejszym wspomnieniem.

Od 1989 roku Studio towarzyszy nowożeńcom w pierwszych chwilach ich wspólnej drogi. Ponieważ od samego początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na wysoką jakość realizowanych przez nas filmów oraz na fachową pracę ekip filmowych, kamery naszego studia znajdują się nadzwyczaj często na listach gości weselnych.

Obecnie Studio to nowoczesna technika filmowa i komputerowa oraz profesjonalna kadra operatorów kamer i montażystów z wieloletnim stażem.

Tworzone przez nas reportaże z uroczystości ślubnych są nie tylko materiałem wideo zmontowanym komputerową techniką montażu nieliniowego, oprawionym w nowoczesną grafikę komputerową i ulubione utwory muzyczne. Są to przede wszystkim filmy z fabułą, których reżyserami są często nowożeńcy.

Każda uroczystość ślubna jest niepowtarzalna, dostarcza wielu wzruszeń i radości. Nie każdy operator kamery potrafi oddać nastrój takiego wydarzenia. Ponieważ reportaż z tej uroczystości będzie pamiątką na całe życie pozwólcie, że to my stworzymy ją dla Was.

Wszyscy operatorzy naszego studia posiadają upoważnienie, wystawione przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną w Gdańsku, uprawniające do fotografowania i filmowania podczas celebracji liturgicznych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2894

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top