Studio-RK

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2508/151152073308881700.jpg
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Złote Łany
tel.: 514 910 090
http://studio-rk.pl/
biuro@studio-rk.pl
Studio-RK - Bielsko-Biała

Fotografia i film to nasza pasja i nasz sposób na życie. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało nam się połączyć hobby z pracą zawodową . To pewnie dzięki temu każdy dzień jest dla nas przygodą, każdy ślub i wesele wyzwaniem, a każda para młoda kolejną inspiracją.

Nasze zdjęcia mówią same za siebie - zapraszam do naszej galerii w zakładce portfolio. Znajdziecie tam również nasze klipy, którymi urozmaicamy film, tak aby oglądało się go bez pilota w dłoni.

Zapraszamy na spotkanie, gdzie obejrzycie znacznie więcej: fotoksiążki, zdjęcia na płótnie, kubki, koszulki etc. Będziecie mieć okazję obejrzeć również przykładowe filmy, teledyski - wszystko zmontowane w sposób niezwykle nowoczesny. Klipy utrzymujemy 
w różnorakiej konwencji, część jest romantyczna i podniosła, a część dynamiczna i pełna humoru 
i gag z wesela.

Doradzimy przy wyborze miejsca na plener ślubny. Zdjęcia plenerowe wykonujemy zarówno przy architekturze jak i na łonie przyrody. Oglądniecie fotografie z plenerów innych par młodych i to Wy podejmiecie decyzje, która sceneria bardziej przypadnie Wam do gustu.

Przy fotografii plenerowej oprócz profesjonalnego fotografa bierze także udział kamerzystą, który zmontuje teledysk w stylu backstage.

Zapraszamy!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 795

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top