Strong Band

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3977/151843434150301500.jpg
Kraków 31-831, woj. małopolskie
Szybka 13
tel.: 606102406
http://www.strongband.pl
strongband.pl@gmail.com
Strong Band - Kraków

Sześcioosobowy zespół muzyczny STRONG BAND z Wieliczki to grupa osób z pasją. Istnieje od początku 2008 roku, uczestnicząc w wydarzeniach w Krakowie i okolicach, ale też na terenie całej Małopolski. Występowaliśmy przed publicznością biznesową na jubileuszach i galach otwarcia, braliśmy udział w uroczystościach rodzinnych jako zespół weselny. Nie obawiamy się wyzwań, ponieważ znamy się na muzyce i kochamy to, co robimy.

Nasza działalność zdołała w czasie tych kilku lat zdobyć sobie uznanie i znaleźć szerokie grono odbiorców na rynku muzycznym. Zawdzięczamy to przede wszystkim profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia, doskonałej jakości brzemieniu oraz realizacji różnorodnych zleceń. Występujemy na weselach, studniówkach, dancingach, imprezach firmowych, zabawach sylwestrowych, piknikach w plenerze. Ponadto stale śledzimy obowiązujące trendy w muzyce i konsekwentnie kreujemy wizerunek sceniczny.

Podczas występów zapewniamy doskonałą zabawę. Wykonujemy najbardziej znane przeboje krajowe i zagraniczne, stale aranżując w ciekawy sposób nowe hity. Przygotowujemy także repertuar oparty na przebojach lat 60., 70., 80. … aż do współczesnych czasów. Wkładamy w każde wystąpienie energię i zaangażowanie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeśli my będziemy dobrze się bawić, to również Państwo i Wasi Goście przyłączą się do nas. Zachowujemy przy tym pełen profesjonalizm, a poszerzony skład bandu daje niezwykłe możliwości i rozwiązania wokalne w postaci czterech głosów, chórków i efektów dźwiękowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1259

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top