Stronawesela

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6687/150364932949862800.jpg
Trzciana 32-733, woj. małopolskie
Trzciana
tel.: 534 000 808
http://www.stronawesela.pl
kontakt@stronawesela.pl
Stronawesela - Trzciana

Stronawesela.pl

Stronawesela to nowoczesna pracownia ślubna z długoletnią tradycją oraz przesłaniem: "Rzeczy niezwykłe dla niezwykłych chwil".

Nie pozostawiamy złudzeń. Chcemy być największą i najbardziej profesjonalną firmą oferującą zaproszenia ślubne, podziękowania dla rodziców i dodatki weselne. Z wieloletniego doświadczeni wypracowaliśmy niezwykle przyjazny a przede wszystkim w pełni personalizowany sposób zamawiania naszych produktów. Sprawdź, jak możesz spersonalizować swoje zaproszenie na ślub. Oferujemy tanie zaproszenia ślubne, oryginalne zaproszenia ślubne, a w ofercie naszych dodatków znajduje się: księga gości, pudełko na koperty, winietki ślubne, zawieszki na alkohol, zawiadomienia ślubne, koperty do zaproszeń, numerki na stół weselny i wiele innych.

W stronawesela.pl wszystkie zaproszenia ślubne oraz podziękowania dla rodziców wykonujemy z niebywałą starannością. Do każdego naszego wzoru oferujemy dodatki weselne t.j. księga gości, pudełko na koperty, zawieszki na alkohol, winietki ślubne, plan stołów, koperty.

Stronawesela.pl to nowoczesna pracownia ślubna z długoletnią tradycją oraz przesłaniem: "Rzeczy niezwykłe dla niezwykłych chwil".
Wszystko po to, aby nasze rękodzieło miało własne przesłanie, aby każdy wiedział, miał pewność, że otrzymując nasze zaproszenie na ślub, upominki, prezenty... jest kimś wyjątkowym.

Każdy nasz wzór posiada wiele wersji kolorystycznych. Dzięki temu możesz dopasować nasze zaproszenia do każdego koloru sali, ubrania czy okazji.  Jakby tego było mało każda wersja kolorystyczna posiada swoje dodatki weselne. Daje to ogromne możliwości personalizacji ślubu i wesela. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1411

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top