STRiviera

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2314/151799742707573400.jpg
Warszawa 0-631, woj. mazowieckie
Waryńskiego 12
tel.: 605 056 056
http://taniec.net/kursy
rivieraa@o2.pl
STRiviera - Warszawa

STRiviera


Nasza Szkoła posiada doskonałe przygotowanie do prowadzenia zajęć dla dużej ilości osób – dysponujemy dużymi i przestronnymi salami, wygodnymi garderobami, zajęcia prowadzą instruktorzy z wieloletnim stażem.

Tort, obrączki, suknia ślubna...

co z pierwszym tańcem?

W tym możemy Wam pomóc.

Zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia  wszystkie pary, które stawiają swoje pierwsze kroki na parkiecie.

To specjalnie dla Was przygotowaliśmy kursy dla Narzeczonych. Na zajęciach poznasz walca angielskiego, wiedeńskiego i kroki tańców użytkowych, które ułożą się w efektowną choreografię - Twój pierwszy taniec.

A jeśli marzycie o swojej indywidualnej choreografii to dodatkowo możecie ją dopracowywać podczas lekcji prywatnych z instruktorem.

Nasi instruktorzy zaproponują Ci optymalny zestaw kroków i figur, pomogą w doborze niebanalnej muzyki, tak abyście czuli się komfortowo oczarowując zebranych gości w tym wyjątkowym dla Was dniu.

Zaufały nam tysiące narzeczonych, którzy pięknym tanecznym krokiem wkroczyli na swoją nową drogę życia.

Nasi instruktorzy są do Twojej dyspozycji – dostosują repertuar kroków do Twoich potrzeb, ułożą choreografię, pomogą w doborze muzyki. Sam decydujesz kiedy i z jaką intensywnością chcesz nauczyć się tańczyć. Zajęcia indywidualne to najlepszy sposób, by szybko i skutecznie nauczyć się zarówno tańców towarzyskich, jak i przygotować się do pierwszego tańca na wesele.

Lekcja indywidualna trwa 60 minut.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1856

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top