Strefa Stylu - Salon fryzjerski.

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/153/149166312413973500.jpg
Strzegom 58-150, woj. kujawsko-pomorskie
Legnicka 14
tel.: 602 243 863
http://www.strefa-stylu.pl
damian@strefa-stylu.pl
Strefa Stylu - Salon fryzjerski. - Strzegom
Ludzie od najdawniejszych czasów czuli potrzebę dbania o swój wygląd i o swoje ciało. Zadowalający wygląd poprawia samopoczucie oraz podnosi wewnętrzne poczucie wartości człowieka. Dzięki temu stajemy się pewni siebie. Każdy lubi wyróżniać się z tłumu, przez to zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy unikalni, jedyni w swoim rodzaju, niepowtarzalni.

Zachłanność wiedzy pozwoliła mi zrozumieć sztukę fryzjerstwa. Tym samym stworzyłem miejsce dla kobiet poszukujących kreatywnych stylistów mogących sprostać niebanalnym wyzwaniom. Gwarantem najwyższej jakości usług są produkty firmy MATRIX

Każdy kto odwiedza nasze salony jest nie tylko klientem, ale również mile widzianym gościem - tak jest traktowany i tak się czuje.

"Salonik Fryzjerski Strefa Stylu" jest firmą działającą działającym w branży usług fryzjerskich. Doświadczone fryzjerki zapewnią najwyższy standard obsługi, jak również dostosowanie fryzury do personalnych oczekiwań klientki. Studio fryzur pracuje opierając się o świetnej klasy produkty pielęgnacyjne, jak również nowoczesny sprzęt, co gwarantuje pełne zadowolenie wszystkich klientów.

Cel Dbać o promienną urodę i dobre samopoczucie każdej klientki.
Motto: "Moja kreatywność - Twoja indywidualność".
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3931

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top