Stena Line Polska

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/144/149166312404733600.jpg
Gdynia 81-156, woj. pomorskie
Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
tel.: 58 660 92 00
http://www.stenaline.pl
info.pl@stenaline.com
Stena Line Polska - Gdynia

Jeżeli tylko zechcesz, lato może trwać! Jeszcze zdążysz nacieszyć się słońcem na otwartych pokładach i bawić się do utraty tchu podczas weekendu na morzu. Doświadcz uroku morskiej podróży wielkim statkiem. Ze pokładu słonecznego podziwiaj morze i wyłaniające się z oddali malownicze, szkierowe wysepki Szwecji.

Poznaj Szwecję w ulubiony sposób. Sam decyduj, co chcesz robić. Możesz zwiedzać lub odpoczywać. Odkryj piękno krajobrazów i zabytków Karlskrony w rejsie Szwecja w jeden dzień. Wypocznij i odpręż się podczas podróży poślunej.

Poznaj nasze promy i wycieczki. Kup bilet już dziś - promocyjne ceny. Kilkadziesiąt rejsów. Usługi: Pure Nordic Spa, Restauracje, Sklepy, Atrakcje dla dzieci.

Kilkadziesiąt różnych propozycji rejsów i wycieczek. Sprawdź ofertę.

Promy do Szwecji na trasie Gdynia - Karlskrona. ... W Polsce Stena Line prowadzi linię promową z Gdyni do Karlskrony w południowej Szwecji.

Posiadamy nowoczesną flotę promową oraz rozległą siatkę połączeń składającą się z 22 linii promowych w Europie Północne.

Promy Stena Line oferują transport morski trzy razy dziennie na trasie Gdynia - Karlskrona. Bezpieczne i tanie promy Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Baltica odpływają codziennie do Szwecji.
Jeżeli szukasz połączeń z Pomorza Zachodniego, sprawdź też ofertę linii Stena Line z niemieckiego Sassnitz do Trelleborga. Mieszkańcom wschodniej częścikraju polecamy linię z łotewskiego Ventspils lub Liepaji do Nynashamn, miasta niedaleko Sztokholmu.

Podróż promem to najbardziej ekonomiczny i wygodny sposób na dotarcie do Skandynawii. Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę!

Mamy wiele ofer dla Was, wystarczy się skontaktować z nami.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4900

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top