Starfilm Produkcja Filmowa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3559/150858136598466600.png
Warszawa 02-323, woj. mazowieckie
Radomska 8 lok 24
tel.: 608 325 423
http://www.starfilm.pl
info@starfilm.pl
Starfilm Produkcja Filmowa - Warszawa

Profesjonalnie.

StarFilm to nowoczesne studio filmowe stworzone przez profesjonalistów i przeznaczone wyłącznie do świadczenia usług na najwyższym poziomie telewizyjnym. Realizujemy filmy ślubne, wesela jak również filmy korporacyjne, wideofilmowanie w Warszawie.

Kierujemy się zasadą pełnego zaangażowania w każdy temat, każde zlecenie niezależnie od tego czy filmujemy ślub, wesele, czy też program telewizyjny przeznaczony na antenę ogólnopolską.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi operatorami telewizyjnymi, kamerzystami i absolwentami szkół artystycznych. Zawsze angażujemy minimum 2-3 kamery cyfrowe oraz dodatkowe światło, mikrofony, sprzęt specjalistyczny - aby podczas kreowania Państwa filmu nasz montażysta posiadał wystarczajacą ilość materiału do profesjonalnego, finalnego zgrania na krążek DVD lub Blue Ray. Filmowanie wesel to nasza pasja.

Nasze ekipy filmowe to profesjonalne zespóły fachowców, gdzie oprócz 2 operatorów kamer i asystenta zapewniamy także fachowy makeup dla Państwa młodych oraz świadków.

Kreacja.

Gwarantujemy niestandardowe rozwiązania na najwyższym poziomie. Nasze filmy posiadają kreację wielokamerową obejmującą plener, przygotowania przedślubne, błogosławieństwo, ślub kościelny oraz zabawę weselną.

Na specjalne życzenie możemy zbudować na Twoim weselu stanowisko Studia TV, gdzie goście będą mogli wypowiadać się do kamery mając w tle dowolne obrazy otrzymane w technologii Blue-BOX.

Zawsze jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i propozycje.

Rzetelność.

Pamiętaj - u nas nie kupujesz kota w worku! Najlepszy kamerzysta ślubny w Warszawie.

Przed oddaniem gotowego materiału zawsze zapraszamy klientów do naszego studia montażowego na kolaudację filmu przed jego zgraniem na nośnik finalny!

Nie wszytko można powtórzyć dlatego zaufaj profesjonalistom !

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1554

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top