Stara Stodoła

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1674/149166313986273500.png
Nakło nad Notecią 89-100, woj. kujawsko-pomorskie
Olszewka 26
tel.: 606 744 730
http://starastodola.com
maria.horodecka@starastodola.com
Stara Stodoła - Nakło nad Notecią

Stara Stodoła

Imprezy na polu golfowym w Olszewce.

Wesela, urodziny, komunie, szkolenia, pikniki dla pracowników i nie tylko...

W 2015 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o noclegi. Przygotowaliśmy dla Państwa cztery dwuosobowe pokoje, każdy z własną łazienką i telewizorem.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne – od komunii po wesela. Naszą specjalnością są imprezy dla firm: integracyjne pikniki z golfem, szkolenia, imprezy dla najlepszych klientów.

Zaufało nam już wiele firm i organizacji. Wśród nich są Philips Poland, Bank Gospodarki Żywnościowej, Ster-Projekt, Nestle-Pacific, Telekomunikacja Polska, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Rotary Club.

Nasi goście wspominają nie tylko niepowtarzalny klimat i domową atmosferę oraz sympatyczną i profesjonalną obsługę, ale też i znakomita kuchnię, z której jesteśmy tak dumni.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by i Państwo byli zadowoleni z wizyty u nas.

Nasze pole golfowe jest najstarszym polem w województwie kujawsko-pomorskim – w 2018roku będziemy obchodzili już sidemnastostolecie działalności.

Jesteśmy otwarci na wszystkich chętnych – nie wymagamy Zielonej Karty ani Karty HCP, nie stawiamy też zapory cenowej. Zaczynającym przygodę z golfem nieodpłatnie pokazujemy podstawy, pozwalające na cieszenie się grą.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4766

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.86 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 15.05.2022, ocena: 1
Ogólnie szefowa jest tragedia zero kultury i szacunku dla swoich pracowników. Mam nadzieję że sama weźmie się za robotę bo nikt już nie chce chodzić tam pracować. Dramat
Top