Stanget

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1335/154030168365168800.jpg
Miechów 32-200, woj. małopolskie
Powstańców 1863 Roku
tel.: 605 516 660
http://www.bryczka.blogspot.com
milenacerek@interia.pl
Stanget - Miechów

BRYCZKĄ  DO ŚLUBU

Zapewniamy profesjonalną obsługę. Dysponujemy nowym powozem typu vis-a-vis z otwieranym zadaszeniem na wypadek niesprzyjajacej pogody, a także spokojnymi i pięknymi końmi.

Powożący posiadają długoletnie doświadczenie w zawodzie.

Obsługujemy wesela i imprezy okolicznościowe NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Satysfakcja oraz niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Zapraszamy serdecznie.

Niektóre opinie:

Czy warto? Myśle, że warto na 100%. Swieże kwiaty na bryczce w kolorze mojego bukietu. Elegancki powóz w idealnym kolorze i....najcudowniejsze konie! Bialy Shikro i Biała Pika....rewelacja! cała ulica-całe moje osiedle biło brawo! Dziękujemy!

Piekna pogoda, piękne Konie-stukające po asfalcie swoimi kopytami, bryczka i My! Marzenie mojego życia sie spełniło...nie potrzebuje nic więcej ;-)

Kochani!To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu.Jechać do ślubu bryczką z tak pięknymi konimi to po prostu marzenie.Bryczka była moim pomysłem a narzeczony wymyślił dworek.Wszystko wyglądało cudownie.Sasiadom oczy wychodziły z orbit.Rodzinie nic nie mówiliśmy to miala być niespodzianka.Goście nie mogli wyjść z podziwu.Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za te cudownie chwile.

Szanowni Państwo-zamówiłem bryczkę a tajemnicy przed przyszłą żoną. Uwierzcie było naprawde trudno utrzymać język za zębami...ale szok przyszłych teściów, gości pani Młodej i najważniejsze Mojej przyszłej żony był...NIESAMOWITY. Piękna bryczka, super konie-panowie wdł. umowy wywiązali się z naszej tajemnicy-JESZCZE RAZ DZIĘKUJE I POLECAM!

Zamówiliśmy bryczkę i fotografa z tej firmy. Myśle ze ilośc poleceń po naszym ślubie świadczy ze wszyscy byli zachwyceni!! Dzieciaki szalały a zdjecia mamy cudowne. Cudowne koniki

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Kontakt: 605 516 660 lub bryczkadoslubu@o2.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2765

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top