Splendor

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3029/153709895532429300.jpg
Warszawa 01-494, woj. mazowieckie
Obrońców Tobruku 29 m.102
tel.: 22 403 22 10
http://www.sukniesplendor.pl
sukniesplendor@op.pl
Splendor - Warszawa

Atelier Splendor powstało jako alternatywa dla mało nowoczesnych salonów sukien ślubnych, niedostosowanych do trybu życia współczesnych kobiet. Oferujemy zakupy w intymnej i komfortowej atmosferze pod okiem wykwalifikowanego stylisty, bez kolejek, pośpiechu, limitów mierzonych sukien i gapiów spoglądających w witryny – “SPLENDOR” mieści się na pierwszym piętrze budynku w osiedlu strzeżonym. Nikt niepowołany nie będzie przeszkadzał w Twojej przymiarce.

Tylko Ty, suknie, stylistka i duża komfortowa przymierzalnia. Prowadzenie zapisów na wizyty w naszym atelier pozwala dopasować czas indywidualnie dla każdej klientki. Oferujemy przyjazną, ciepłą domową atmosferę.

Prowadzimy wypożyczalnię, sprzedaż gotowych modeli, realizujemy indywidualne zamówienia oraz oferujemy naszym klientkom możliwość wstawienia sukni w komis. Mamy elastyczne godziny pracy, bez względu na to w jakich godzinach pracujesz, znajdziemy dla Ciebie czas.

W Splendorze staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientek, w związku z tym mamy szeroki wybór rozmiarów – suknie ślubne zarówno dla pań bardzo szczupłych i drobnych jak i dla pań puszystych. W naszym atelier istnieje także możliwość zamawiania kreacji wieczorowych i wizytowych.

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1330

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top