Spilliaert - ekskluzywny krawiec

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4118/149623689588779300.png
Września 62-300, woj. wielkopolskie
Obłaczkowo 11a
tel.: 614 367 969
http://spilliaert.com
info@spilliaert.com
Spilliaert - ekskluzywny krawiec - Września

Spilliaert to profesjonalny krawiec z siedzibą we Wrześni ale świadczący usługi w całej Polsce. Materiały których używa Pan Spilliaert pochodzą z kolekcji SCABAL. Materiały SCABAL są delikatne, lekkie i eleganckie. SCABAL to najbardziej szlachetne tkaniny: czysta wełna, alpaca, vicuna czy jedwab. Spilliaert oferuje szycie na miarę: garnitury, płaszcze, spodnie, marynarki i wiele, wiele innych. Zapraszamy do rezerwowania spotkania na terenie całej Polski.

Przyjemność w dotyku, wykwintny styl i tradycyjny kunszt to cechy ponad 5.000 tkanin z kolekcji SCABAL, z których wytwarzane są garnitury, marynarki, spodnie, płaszcze i stroje ceremonialne, w tym smokingi. Dwa razy w roku SCABAL projektuje i przedstawia około 15 nowych kolekcji, które odzwierciedlają najnowsze trendy w zakresie szlachetnych tkanin.

Lubisz lekkie i delikatne materiały? Jesteś dżentelmenem, wiernym tradycyjnym tkaninom, a może lubisz zmieniać tkaniny z sezonami? Niezależnie od tego, tkaniny SCABAL będą odpowiadać Twoim specyficznym preferencjom.
Co ważne, SCABAL wybiera zawsze najlepsze surowce: czysta wełna, kaszmir, jedwab, moher, vicuna, alpaca, wielbłąd, itp. Masz do wyboru także różne rodzaje tkania: jodełka, gładki, w kratkę, baratem.

Razem z klientem wybieramy model, skórę, podeszwę, inicjały... Mierzymy stopy klienta od A do Z i już 3-4 tygodnie później możemy mu przekazać nową parę "Personal Pair" AMBIORIX. Na życzenie klienta możemy lekko podwyższyć obcas.

Buty szyte na miarę, na zamówienie to kwintesencja stylu, elegancji i klasy dla prawdziwych dżentelmenów..

Oferujemy koszule szyte na miarę, z mankietem, kołnierzykiem, fasonem do wyboru, według indywidualnych wymiarów. Tworzymy unikatową koszulę, idealnie wykonaną wedle życzenia klienta. Do wyboru mamy setki tkanin i dziesiątki różnych guzików (kształt, kolor, grubość).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1184

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top