Sobczak Małgorzata i Adam Firma Cukierniczo-Handlowa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/960/149166313268522100.jpg
Poznań 61-038, woj. wielkopolskie
Trzemeszeńska 2
tel.: 61 879 49 28
http://www.sobczak.poznan.pl
cukiernia@sobczak.poznan.pl
Sobczak Małgorzata i Adam Firma Cukierniczo-Handlowa - Poznań

Firma Cukierniczo-Handlowa "Małgorzata i Adam Sobczak" jest firmą rodzinną. Istnieje od 1946 roku. W 1946 roku założył ją Henryk Sobczak, dziś prowadzi firmę jego syn Adam Sobczak, wraz z małżonką - Małgorzatą. Do kontynuowania tradycji cukierniczych przygotowywane jest kolejne pokolenie.

Większość wyrobów cukierniczych dostępna jest w ofercie hurtowej - dla sklepów detalicznych, stołówek, kawiarni, restauracji, bufetów i innych. Duże zamówienia i zamówienia hurtowe dowozimy w obrębie Poznania i okolic własnym transportem.

Oferujemy pełen asortyment wyrobów cukierniczych, wykonywanych wedlug wlasnych - tradycyjnych receptur. Do produkcji wykorzystywane sa wyłącznie najwyższej klasy surowce naturalne.

Codziennie przygotowujemy ciastka i ciasteczka, drożdżówki, serniki, jabłeczniki, makowce, ciasta francuskie, babki, placki, rogale, torty, torciki, pierniki, herbatniki i pączki, w tym słynne "Rumcajsy" - pączki z nadzieniem.

Realizujemy zamówienia indywidualne (takze zamówienia nietypowe). Przyjmujemy zlecenia na obsługe wszystkich imprez okolicznościowych.

Duże zamówienia i zamówienia hurtowe dowozimy w obrębie Poznania i okolic własnym transportem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2283

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top