Smok Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2765/153910584391284300.jpg
Łęczna 21-010, woj. lubelskie
Jana Pawła II 88
tel.: 609 214 369
http://smokstudio.pl/
foto@smokstudio.pl
Smok Studio - Łęczna

Jestem Bartek i naprawdę bardzo się cieszę, że zechciałaś lub zechciałeś odwiedzić moją stronę! Jak pewnie łatwo da się zauważyć zajmuje się fotografią. Dlaczego to robię? Bo fotografia to magia! Jak inaczej nazwać możliwość zatrzymania obrazów, uczuć, emocji? Fotografia to także możliwość przywoływania wspomnień w dowolnym momencie. Czysta magia, a ja chcę czarować światłem ?

Fotografowanie traktuję bardzo serio, bo kocham to robić, a poprzez moje zdjęcia chcę oferować jakość na jaką to medium zasługuje. Dlatego (co mam nadzieje można zobaczyć w portfolio) nie pstrykam jak popadnie. Angażuje całą moją wiedzę i energię, żeby kadry były przemyślane - po prostu dobre! Jakość, na której mi zależy, zawieram we wszystkich aspektach mojej pracy nad zdjęciami. 

Dlatego wykorzystuję tylko profesjonalny sprzęt oraz akcesoria, a odbitki lub wydruki wykonuję tylko na markowych papierach i nośnikach. Współpracuje ze sprawdzonymi i godnymi zaufania partnerami i dostawcami. Moją pracę wykonuję tak, aby opierała się na pełnym zaufaniu i zawsze oferuję jakość jakiej się ode mnie oczekuje. Jeżeli dotarłaś lub dotarłeś aż tutaj, to bardzo dziękuję Ci za przeczytanie tego tekstu i zapraszam do zadawania pytań, oglądania galerii i komentowania na blogu.

Wszystkiego Dobrego!

Bartek

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1133

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top