Smaki Warszawy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1040/149166313341645700.jpg
Warszawa , woj. mazowieckie
Żurawia 47/49
tel.: 22 621 82 68
http://www.smakiwarszawy.pl
restauracja@smakiwarszawy.pl
Smaki Warszawy - Warszawa

Smaki Warszawy powstały w 2005r, to jeden z niewielu punktów na mapie kulinarnej Warszawy, który łączy wyśmienitą restaurację z własną pracownią cukierniczą.  W części restauracyjnej oferowane są zachwycające zmysły dania kuchni polskiej czerpiące z najlepszych tradycji wielokulturowej, przedwojennej Warszawy. Smaki Warszawy w swojej kuchni korzystają  z dobrodziejstw natury  i stosują  wysokiej jakości sezonowe i regionalne produkty. W pracowni cukierniczej powstają: legendarna beza z żurawiną i kremem waniliowym czy  jagodzianka w drożdżowym cieście polana zrumienionym masełkiem. Można tu również spróbować lodów własnej produkcji.

Najważniejszym  miejscem w restauracji jest kuchnia. Tutaj najbardziej liczy się kreatywny szef oraz jego sprawna ekipa. W kulinarnym warsztacie Smaków Warszawy rządzi utalentowany i zawsze gotowy do działania – Mateusz Sumiński.

Organizujemy w naszym obiekcie  wydarzenia: wesela, komunie, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, spotkania prasowe, koncerty, catering. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2072

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top