Słodkie Czary Mary

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3525/151981491474452800.jpg
Wrocław 50-101, woj. dolnośląskie
Rynek Ratusz 25
tel.: 601 461 561
http://www.slodkieczarymary.pl
centrala@slodkieczarymary.pl
Słodkie Czary Mary - Wrocław

Słodkie Czary Mary                       

Miejsce Magiczne, które powstało z miłości do słodkości

Jesteśmy pierwszą taką oryginalną Manufakturą Cukierków i Lizaków na Dolnym Śląsku, która rozpoczęła działalność w 2011r w ścisłym centrum Wrocławiu tuż przy Rynku na ul. Szewskiej. 
Od 2013 roku znaleźć nas można na płycie Rynku w sąsiedztwie Ratusza - jednej z wrocławskich pięknych atrakcji turystycznych, a już 01.09.2013 zapraszamy do Manufaktury Słodkie Czary Mary w Centrum uroczego Poznania ul. Wrocławska 12.

Aby poznać sekret ręcznego wyrobu naszych słodyczy wystarczy nas odwiedzić i zobaczyć z jaką pasją powstają czasem bardzo skomplikowane wzory zaklęte w cukierkach oraz wyjątkowe klasyczne lizaki o przeróżnych kształtach. Szeroka gama kolorystyczna i smakowa sprawia, że każdy łasuch poczuje się u nas jak w raju i w jednej chwili przypomni sobie słodkie smaki dzieciństwa.
Wszystkie nasze łakocie powstają według tradycyjnych tajemnych receptur cukierniczych, a my w roli cukierników staramy się podczas bezpłatnych pokazów w przystępny ale i profesjonalny sposób wprowadzić zaciekawionych gości manufaktury w magiczny smak smaków i barw.

All Natural 
Zdrowe Oblicze Słodyczy 

Nasze słodycze powstają wyłącznie z najwyższej jakości produktów, zapewniając niebiański i wyrazisty smak wykorzystując naturalne aromaty owocowe,
a barwy uzyskując wyłącznie za pomocą barwników naturalnych pochodzenia roślinnego. Gwarantujemy przez to, że nasze słodycze w ten sposób są zdrowsze od najczęściej oferowanych i dostępnych na rynku.

Słodko Zapraszamy!

Nasza oferta

  • Słodycze dla Firm z logotypem oraz na indywidualne zamówienia.
  • Słodycze w ramach podziękowań na każdą okazję.
  • Kosze pełne słodyczy na zamówienie.
  • Eventy wyjazdowe.
  • Organizacja Słodkich Pokazów i Warsztatów Produkcyjnych dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych.
  • Organizacja Słodkich Imprez Urodzinowych połączonych z własnoręcznym wyrobem lizaków przez wszystkich uczestników zabawy.
  • Dystrybucja słodyczy w kraju i za granicą.
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1587

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top