Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9565/161089617338688600.jpg
Katowice 40-868, woj. śląskie
Piastów, 26/23
tel.: 516049049
http://tanca.com.pl/
aneta@taniec.slask.pl
Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja - Katowice

Tych, którzy nie mają "noża na gardle" zapraszamy na standardowe Kursy Tańca Towarzyskiego w naszej Szkole, które prowadzimy w największych miastach Śląska. Podczas zajęć poznacie 14 różnych tańców, które przydadzą się Wam na całe życie. Nie ma czegoś takiego jak "taniec weselny" czy "taniec dla narzeczonych", to tylko chwyty marketingowe. Na całym świecie Pierwszy Taniec opiera sie o tańce towarzyskie. Chyba, że ktoś chce przygotować specjalne Wedding Show, wtedy wszystkie chwyty dozwolone, czyli możemy wykorzystać różne inne techniki tańca i wpleść je w Wasze taneczne Show. Jednakże przygotowanie takiego Show wymaga już pracy indywidualnej z osobistym instruktorem na sali, jak w "tańcu z gwiazdami".

Lekcje indywidualne są także często jedyną alternatywą dla tych, którzy dzwonią do nas mówiąc "ratunku za dwa dni ślub" Bez problemu i bez dużego stresu, bo nie czarujmy się stres jest zawsze, przygotujemy Was także w takiej podbramkowej sytuacji. Nasi rekordziści uczyli się pierwszego tańca w piątek ok. 21.00 biorąc ślub w sobotę następnego dnia i zatańczyli świetnie!
Nie mniej jednak nie polecamy tego typu sportów ekstremalnych. Decyzję o ślubie podejmujecie na tyle wcześniej, że na spokojnie możecie wpleść w swój kalendarz naukę tańca.

My robimy 'TO" od 1992 roku, nie ma zatem wyzwania, któremu nie dalibyśmy rady... może być nawet ślub pod wodą. ;)
''Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca..."

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia !

Galeria

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 159

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top