Skrzypce na ślub

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3425/149166317411087700.jpg
Wrocław 53-314, woj. dolnośląskie
Plac Powstańców śl.
tel.: 503 825 750
http://www.skrzypcenaslub.wroclaw.pl
jurkiewicz-joanna@wp.pl
Skrzypce na ślub - Wrocław

Z pasji i z wykształcenia jestem muzykiem - instrumentalistą i pedagogiem. Jestem absolwentką studiów magisterskich na białostockim Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (specjalność - skrzypce i kameralistyka). Ukończyłam również kurs dla nauczycieli gry na skrzypcach Metodą Suzuki.

Oprawą muzyczną ślubów i innych uroczystości zajmuję się tak naprawdę... od dnia swojej Pierwszej Komunii Świętej, kiedy to siostra zakonna przygotowująca nas do tego wydarzenia poprosiła mnie, bym zagrała na Mszy Świętej. W następnych latach stało się to nawet swego rodzaju tradycją naszej Parafii. W międzyczasie zaczęłam również grać na ślubach - najpierw u rodziny i znajomych, a z czasem stało się to moją pracą i pasją. Wielokrotnie widziałam w oczach Młodych czy Gości łzy wzruszenia. Chwile dla Nich ważne zostały w odpowiedni sposób podkreślone, a muzyka wypowiedziała to, co czuły ich serca.

Jeden z najpiękniejszych dni w życiu zasługuje na wspaniałą oprawę. Gdy będziecie ślubować sobie miłość, wasze oczy będą zwrócone ku sobie, a w sercach płonąć będzie radość i szczęście, w tle mogą pojawić się piękne dźwięki skrzypiec, dodające tej urokliwej chwili jeszcze więcej blasku. Oferta oprawy muzycznej nie jest wyłącznie ślubna, każdy ważny moment w życiu zasługuje na odpowiednią oprawę.

Proponuję Państwu bogaty wybór repertuaru, moją pasję i zaangażowanie oraz szereg usług w formie atrakcyjnych pakietów ślubnych. Zapraszam do kontaktu.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1319

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top