Sigma

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3062/153131351907001100.jpg
Bydgoszcz 85-794, woj. kujawsko-pomorskie
Lawinowa
tel.: 889 441 775
http://www.jubilersigma.pl
sigmaint@vp.pl
Sigma - Bydgoszcz

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele wyrobów jubilerskich. Mam jednak najbogatszą ofertę obrączek ślubnych oraz pierścionków zaręcznynowych. W naszej ofercie do wyboru jest wiele modeli wykonanych z próby wysokiej jakości ze złota w kolorze żółtym i białym.

Dzięki wieloletniej tradycji doskonalne znamy gusta naszych klientów co pozwala nam wychodzić na przeciw oczekiwaniom tworzac  bizuterię zgodną z najnowszymi trendami złotniczymi.

Obrączki ślubne

Wiemy doskonale jak istotnym elementem przygotowań do zawarcia związku małżeńskiego jest wybór obrączek ślubnych. W naszym asortymencie znajduje się biżuteria z białego i żółtego złota. Możecie również wybrać modele łączone lub bardziej ekonomiczne niższej próby 333. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Chętnie pomożemy w wyborze koloru, rozmiaru, graweru i wykończenia samej powierzchni.

Pierścionki zaręczynowe

Jedyne w swoim rodzaju pierścionki zaręczynowe. Setki wzorów, złoto białe i żółte, szlachetne kamienie, wyjątkowe wzory i kształty. Propozycja dla wszystkich Panów chcących zrobić wrażenie na swojej wybrance podczas oświadczyn. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego modelu jest trudny, dlatego też służymy naszą radą i chętnie podpowiemy w jaki sposób podjąć właściwą decyzję.

Zapraszamy na naszą stronę internetową by zapoznać sie wstepnie z ofertą.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1707

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top