Siedlisko Gacanek - Bory Tucholskie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/838/149166313159702500.jpg
Cekcyn 89-511, woj. kujawsko-pomorskie
Wielkie Budziska 31
tel.: 52 334 10 20
http://www.gacanek.pl
wedwoje@gacanek.pl
Siedlisko Gacanek - Bory Tucholskie - Cekcyn

Zapraszamy wszystkich szukających ciszy i spokoju w Bory Tucholskie, do chwili zapomnienia wśród zapachów łąk, szumu drzew i śpiewu ptaków. Oferujemy przestronne apartamenty z kominkiem i widokiem na jezioro. Śniadania w kameralnej stołówce połączonej z galerią sztuki i moc atrakcji związaną z polską wsią. Gacanek to także doskonała baza wypadowa na wycieczkę rowerową, spacer czy  spływ kajakowy Brdą i Wdą.

Siedlisko przyjazne dorosłym

Od 2017 roku Gacanek jest pierwszym w Polsce gospodarstwem agroturystycznym przyjaznym osobom dorosłym, szukających ciszy i spokoju.

Na terenie 14ha (teren rekreacyjny 2ha) znajduje się: budynek z 4 apartamentami mogącymi wygodnie pomieścić 20 osób, każdy z osobnym wejściem, w całości przeznaczony dla gości.

W drugim budynku znajduje się jadalnia oraz galeria sztuki gdzie swoje prace prezentują gospodarze oraz regionalni twórcy. Trzeci budynek to wiata na samochody oraz wypożyczalnia sprzętu turystycznego. Wszystkie obiekty są kryte strzechą i nawiązują do starej architektury Borów Tucholskich.

Oprócz tego na terenie zagrody znajduje się wiata biesiadna z grillem, miejsce na ognisko, pomost dla wędkarzy, dwa ogródki letnie, w tym jeden z podświetlaną fontanną. Boiska do gier sportowych oraz plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, piaskownicą, zestawem zabawowym składającym się z dwóch wież, drabinek, pochylni i trójprzęsłowego ruchomego pomostu.

Gospodarstwo czynne jest przez okres całego roku.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3366

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top