Show Muse

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6642/150823207384278300.png
Kórnik 62-035, woj. wielkopolskie
Os. Międzylesie 69
tel.: Marcin: 502 484 871 Artur: 502 577 749
http://www.showmuse.pl
homarkacz@interia.pl
Show Muse - Kórnik

Zespół coverowy - Show Muse

Zespół SHOW MUSE powstał w połowie 2004 roku. Znajduje się on w miejscowości Kórnik w wojewódziwe wielkopolskim.  Impulsem powstania tego zespołu była wspólna fascynacja ciekawą i niebanalną muzyką pop-rockową z elementami funky i soulu, a doświadczenie poszczególnych muzyków zdobyte w innych formacjach pozwoliło na przygotowanie energetycznego i oryginalnego materiału, co wyróżnia SHOW MUSE spośród wielu zespołów coverowych.

Show Muse, to doświadczeni muzycy, którzy z pasją od lat zajmują się uprawianiem każdego rodzaju muzyki.

Program imprezy dostosowujemy do wymogów zamawiającego, również na życzenie Pary Młodej przygotujemy utwór na pierwszy taniec. Również ten zespół może uczestniczyć w uroczystości ślubnej. Skrzypce, które swoim majestatycznym brzmieniem mogą urozmaicić ceremonię ślubną.

Charyzmatyczna wokalistka o ciekawej i intrygującej barwie głosu na tle pulsującej sekcji rytmicznej potrafi elektryzować każdego, nawet wymagającego i wybrednego słuchacza.

SHOW MUSE to występy w 100% ,,na żywo'', w których zaskakujące i brawurowe partie klawiszowe przeplatają się z ,,rasowym'' brzmieniem gitary.

Posiadamy bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar, począwszy od najnowszych przebojów muzyki rozrywkowej i rockowej w oryginalnych - naszych aranżacjach, a skończywszy na przebojach minionej epoki (blok RETRO). Nasza muzyczna elastyczność pozwala nam grać energetyczne koncerty oraz występować na festynach, piknikach, a po małej zmianie repertuaru grać po prostu do tańca (wesela, zabawy, studniówki, dancingi, bale etc...).

Zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam znajduje się nasz repertuar, oferty, cennik grania na weselach, weselach wraz z poprawinami.

Skorzystajcie z naszych ofert- na pewno was nie zawiedziemy!

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 957

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top