Sheesha Lounge

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1139/149166313451435300.jpg
Warszawa , woj. mazowieckie
Nowogrodzka
tel.: 22 828 25 25
http://www.sheesha.pl
info@sheesha.pl
Sheesha Lounge - Warszawa

SHEESHA LOUNGE to miejsce pobudzające wszystkie zmysły, gdzie każdy poczuje orientalną atmosferę krajów arabskich i południowej Azji. Spotykają się tu i bawią ludzie różnej narodowości przy jednej - orientalnej muzyce. Dodatkowo jest to niewątpliwie bardzo oryginalne miejsce. Wszystkie elementy scenografii: dywany, klimy, meble, lampy zostały przywiezione z Syrii, Egiptu i Jordanii.

Sheesha to jednak nie tylko klub, to również restauracja (czynna codziennie od godz. 16:00), w której można zasmakować wielu potraw rodem z Bliskiego Wschodu. Można u nas tez zorganizować wesele.

Już zaraz po wejściu do lokalu czuje się w powietrzu niepowtarzalny aromat sheeshy – oryginalnej arabskiej fajki wodnej, którą można zapalić w dowolnych kombinacjach smakowych, również z dodatkiem alkoholu (wódka, wino, whiskey). W Sheeshy będziecie Państwo świadkami profesjonalnego pokazu tańca brzucha, ozdobicie swoje ciało hinduskim tatuażem z henny lub zobaczycie co powiedzą wróżby z fusów o Waszej przyszłości.

Odwiedziny w Sheesha Lounge to wieczór spędzony na Bliskim Wschodzie… w samym centrum Warszawy.

Od wtorku do soboty włącznie w godzinach wieczornych i nocnych lokal wypełnia się spontaniczną zabawą i tańcem przy orientalnych setach dj’ów grających w Sheeshy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2292

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top