Sesto Senso

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3943/149166318717920800.jpg
Brodnica 87-300, woj. kujawsko-pomorskie
Podgórz
tel.: 666 859 773
http://www.bar-na-wesele.pl
barnawesele@gmail.com
Sesto Senso - Brodnica

Sesto Senso to firma usługowa oferująca klientom profesjonalną obsługę barmańską na weselach, imprezach zamkniętych, firmowych i okolicznościowych.
Jeżeli chcesz przeżyć niezapomniane chwile i sprawić by Twoja impreza była wyjątkowa to dobrze trafiłeś! Poczuj odrobinę luksusu mając na swoim weselu barmana z własnym weselnym barem, który przez całą imprezę będzie przygotowywał wyśmienite drinki dla Ciebie i Twoich gości. Barman na weselu to na zachodzie standard. Tam hasła barman i wesele są naturalnym skojarzeniem.

My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy obsługę barmańską na weselach a także na każdego rodzaju imprezach czy eventach. Menu drinków z każdym klientem dopracowujemy indywidualnie. Posiadamy własny mobilny bar weselny zwany wedding barem, z którym dojedziemy na Twoją imprezę.

Fundamentem firmy są profesjonaliści z dziedziny barmaństwa. Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, poprzez wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Nasza firma stworzona jest przez pasjonatów sztuki barmańskiej, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych klubach, barach czy restauracjach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1599

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top