SELECT

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1706/149166314073538700.jpg
Wolbrom 32-340, woj. małopolskie
Wolbrom
tel.: 665 771 143
http://www.zespolselect.pl
Shimer@o2.pl
SELECT - Wolbrom

Zespół SELECT to czteroosobowy zespół muzyczny zajmujący się oprawą wszelkich imprez okolicznościowych. Świetnie dobrany repertuar, wielogłosowy wokal, żywe instrumenty oraz profesjonalne nagłośnienie gwarantują udaną zabawę oraz 100% zadowolenie gości, dzieki temu jesteśmy w czołówce najlepszych zespołów weselnych.

Występujemy przede wszystkim na uroczystościach okolicznościowych zapewniając świetną zabawę do samego rana. Do każdej uroczystości podchodzimy w sposób indywidualny ustalając wszelkie szczegóły z Młodą Parą czy organizatorem. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianego klimatu każdej imprezy poprzez dobranie odpowiedniego repertuaru, prowadzenia uroczystości, zabaw i konkursów jak również wysokiej kultury osobistej. Działamy na terenie województwa małopolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego, a nasza siedziba mieści się w okolicy miasta Wolbrom. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami na temat zespołu SELECT jak również do kontaktu telefonicznego.

Wesele rozpoczynamy od wyprowadzenia Państwa Młodych z domu, gdzie w rytm weselnych marszy witamy gości, a następne podczas błogosławieństwa odgrywamy pieśń "Serdeczna Matko" w akompaniamencie akordeonu oraz saksofonu altowego.

Po ceremoni ślubnej witamy Młodych przed salą weselną, a następnie wznosimy toast śpiewając gromkie i chóralne sto lat! Po obfitym obiedzie zapraszamy Młodych do pierwszego tańca, który rozpoczyna zabawę weselną. Szeroki oraz odpowiednio dobrany repertuar w znakomitej aranżacji powoduje, że goście świetnię się bawią do białego rana!

W trakcie wesela prowadzimy różne zabawy i konkursy weselne, tradycyjne oczepiny oraz podziękowania dla rodziców. Przed północą, w akompaniamencie akordeonu, saksofonu, gitary i tamburyno udajemy się do stołów, gdzie goście weselni mają okazję zaspiewać swoje ulubione przeboje.

Zadowolenie i wspaniała zabawa gości weselnych jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2083

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top